Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu džiaugiasi šeimos pagausėjimu: gimė dukra

Baiba Skurstene-Serdiukė su šeima / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotraukos
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė su mylimuoju Mykolu jau sūpuoja naujagimį – pora saulaukė šeimos pagausėjimo. Gimusią dukrą jie pavadino Anna.

Antrasis mažylis Serdiukų šeimoje buvo planuotas ir labai lauktas.

„Sužinojęs apie vaiką Mykolas be galo apsidžiaugė. O ir mažasis Antanas jau pratinasi prie minties, kad turės sesę“, – anksčiau žurnalui „Žmonės“ yra pasakojusi Baiba. 

Baibos ir Mykolo pirmagimiui Antanui – dveji. Tėvai ir anksčiau džiaugėsi, kad tarp vaikų amžiaus skirtumas bus nedidelis, didesnei šeimai, anot Baibos, dabar buvo pats metas.

„Kuo toliau, tuo fiziškai pagimdyti man būtų sunkiau, juk aš jau ne 20-metė“, – šypsojosi ji.

Baiba Skurstene-Serdiukė su šeima / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotraukos

Baiba niekada neslėpė – motinystė apvertė jos ir Mykolo gyvenimą.

„Kai prisimenu mudviejų su Mykolu pasaulį iki vaikų, šypsausi: kokie egoistai buvome, vien apie save galvojome... O dabar pirmiausia rūpi vaikas. Mūsų kaimynai ir draugai turi mažų vaikų, tad pobūvius dabar pradedame penktą ir baigiame devintą valandą (juokiasi). Suderinti motinystę su scena nėra paprasta, ypač jei maitini kūdikį. Filmuose rodomi idiliški vaizdai, kai motina prideda kūdikį prie krūties ir jis klusniai žinda, o mano realybė buvo kitokia, nes maniškis ožiavosi. Bet užsispyriau įveikti sunkumus – ir įveikiau“, – yra pasakojusi dainininkė. 

Žinia, kad susilaukė antrosios atžalos, pora antradienio vakarą pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Baibos Skurstenes ir Mykolo Serdiuko vestuvės (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau