Baiba Skurstene-Serdiukė stebisi žmonių abejingumu: su nėščiąja elgiamasi neįtikėtinai

Baiba Skurstene-Serdiukė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šįryt Vilniaus Centro poliklinikoje apsilankiusi dainininkė ir vokalo mokytoja Baiba Skurstene -Serdiukė nesulaukė nei lašo žmonių supratingumo. Moteris, kuri jau 7 mėnesį nėščia, eilėje praleido valandą.

„Kuo toliau, tuo linksmiau. Stoviu poliklinikoje eilėje, priduoti kraują (7mėn. nėščia). Jau 20 min. niekas neužleidžia vietos nėščiai. O sėdi ir jaunos merginos, ir vyrai, ir bobutės. Visuomenė – jėga!“

Štai su tokia situacija susidūrė kūdikio besilaukianti moteris. Visi kaip susitarę suskubo tikinti, kad turėtų būti atskiras mygtukas, kad išsimuštum talonėlį, skirtą nėštukių eilei. Tačiau tokio ligoninėje nebuvo.

Pati Baiba apie šią situaciją kalbėjo nenoriai. Ji visuomet užleidžia vietą vyresniems ir to, pagal sveikatos būklę , reikalaujantiems žmonėms.

Portalui Žmonės.lt atlikėja atskleidė, kad eilėje ji pralaukė valandą.

Toks abejingumas šokiruoja. Nejaugi, šioje visuomenėje nėra sudarytų sąlygų, kad besilaukianti moteris sulauktų tinkamo dėmesio? Bet ką kalbėti apie darbuotojų supratingumą, jei patys žmonės nesuvokia, kad nėščią moterį derėtų užleisti atsisėsti...

Skaitykite daugiau