Baiba Skurstene-Serdiukė per nėštumą priaugto svorio neteko akimirksniu – pavyko lengvai

Baiba Skurstene-Serdiukė / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kūdikio Antano rugsėjo pabaigoje susilaukusi Baiba Skurstene-Serdiukė džiaugiasi pirmaisiais motinystės mėnesiais. Moteris ne tik atrodo, bet ir jaučiasi puikiai. Viso nėštumo metu priaugto svorio atsikračiusi Baiba pasakoja, kad šis nukrito savaime.

Rugsėjo 28 dieną Baibos ir Mykolo Serdiukų šeima pasipildė nauju nariu. Porai gimė berniukas.

Vos grįžusi iš ligoninės Baiba pasakojo, kad pirmosiomis dienomis tiek Antanėlis, tiek tėveliai vienas prie kito pratinosi.

„Iš tiesų bandau blaiviai žiūrėti į motinystę. Aišku, būna visko. Kartais nežinodama jaudinuosi, ar viską darau gerai ar ne. Tačiau mokausi ir tai be galo gerai“, – pasakoja Baiba.

Baiba Skurstene-Serdiukė ir Liucina Rimgailė / Dariaus Kučio nuotr.

Serdiukų namuose augantis katinas Pedro, atsiradęs dar prieš Antano atėjimą į šį pasaulį, pasak Baibos, su kūdikiu yra labai draugiškas. Jau tapo įprasta jį išprašyti iš kambario, kai įsigudrinęs bando pažaisti su mažomis berniuko kojytėmis.

Šeima dabar labai laiminga.Visas komplektas – vaikas, katinas ir naujas būstas.

Kone didžiausia staigmena Baibos gerbėjams tapo jos išvaizda. Atrodo, kad moteris papildomų kilogramų net nebuvo priaugusi. Iš tiesų Žmonės.lt Baiba prisipažino, jog jos svoris nukrito savaime. 14 kilogramų, priaugtų nėštumo laikotarpiu, nebeliko per keletą savaičių. Vos išėjusi iš ligoninės ji neteko 9, o šiuo metu sveria tiek pat, kiek ir prieš nėštumą.

Tiesa, B. Skurstene-Serdiukė atvira – jos kūnas nebe toks standus, tačiau dėl šito ji visai nepergyvena. Juolab, kad ir sportuoti dar negalima.

„Svarbiausias man dabar mažylis. Džiaugiuosi, kad gimė sveikas ir guvus. Išties pasisekė, kad netekau papildomų kilogramų. Nieko dėl to nedariau. Iki šiol save palepinu saldumynais. Manau, kad dėl vaiko maitinimo ir priežiūros kilogramai savaime ištirpo. Yra, kur tobulėti, tačiau apie tai dabar negalvoju“, – šypsosi pirmagimio susilaukusi Baiba.

Baiba Skurstenė-Serdiukė sporto salės neužmiršo ir laukdamasi kūdikio (40 nuotr.)
+34
Baiba Skurstene-Serdiukė bokso treniruotėje (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau