Baiba Skurstene-Serdiukė pasidalijo įkvepiančiu video: „Pirmą kartą pabandžiau ir mažylis užmigo“

Baiba Skurstene-Serdiukė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vaikelio prieš keletą mėnesių susilaukusi Baiba Skurstene-Serdiukė mėgaujasi motiniška laime. Visą gyvenimą mamą lydint muzikai su ja nuo pirmųjų dienų susipažįsta ir mažylis Antanas.

Lapkričio 21 dienos popietę Baiba atliko Callumo Scotto dainą „You are the reason“ . Perdainuota jos versija nuramino bei užmigdė ne tik vaiką, bet ir pradžiugino gerbėjus.

„Išgirdau kūrinį ir sugalvojau, kad reikia sūnui padainuoti. Pirmą kartą pabandžiau ir mažylis užmigo. Manau, kad tai dėl besikartojančio dainos ritmo. Jis panašus į širdies plakimą“, – Žmonės.lt pasakojo Baiba Skurstene-Serdiukė.

Pasidalijusi vaizdo įrašu savo socialinėje paskyroje moteris tikino, kad tai buvo puiki lopšinė.

2014 metais Baiba ir Mykolas Serdiukai Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, Vilniaus rajone, prisiekė vienas kitam amžiną meilę. 2017 metų rugsėjo 28 dieną pasaulį išvydo jųdviejų pirmagimis Antanas.

„Mažylis gimė 53 centimetrų ūgio ir beveik 3, 5 kilogramų svorio”, –Žmonės.lt keletas dienų po gimdymo atviravo laiminga mama.

Dabar Antanėlis jau kur kas didesnis, jis mokosi pirmųjų savo gyvenimo pamokų, reaguoja į mamos ir tėčio jam skiriamą dėmesį ir mėgsta atlikėjos švelnų, širdelę nuraminantį balsą.

Skaitykite daugiau