BAFTA televizijos apdovanojimų viešnių stilius: nuo nesusipratimų iki tikrų perliukų

BAFTA apdovanojimų viešnios / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-15 21:31
Sekmadienį vakare Londone surengta BAFTA apdovanojimų ceremonija, per kurias buvo pagerbtos labiausiai nusipelniusios televizijos žvaigždės.

Nors šie apdovanojimai mastu ir prabanga neprilygsta amerikietiškiems „Emmy“, Jungtinėje Karalystėje tai yra didžiausi televizijos apdovanojimai. Jie pritraukia populiariausias televizijos žvaigždes, kurios puikuojasi ne tik talentu, bet ir įspūdingais apdarais.

Pavyzdžiui, aktorė Claire Foy į apdovanojimų ceremoniją atvyko pasipuošusi seksualia „Fendi“ suknele. Juoda maža suknelė su nėriniais atrodė santūriai, bet kartu labai gundančiai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu jos kolegė Vanessa Kirby pasirinko šviesiai žydrą tiulio suknelę. Įspūdingai atrodantį drabužį, apnuoginantį pečius, sukūrė britų mados namai „Burberry“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, ne visoms garsenybėms su apranga pavyko pataikyti į dešimtuką. Paslydo net stilingoji televizijos laidų vedėja Laura Whitmore, kuri pasipuošė ilga „Safiyaa“ suknele. Drabužio siluetas iš esmės puikus, tačiau kontrastingos suknelės spalvos ne tik erzina, bet ir vargina akis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žavią suknelę pasirinko, bet netinkamai aksesuarus priderino šokėja Katya Jones. Moteris suklydo po permatomu drabužiu mūvėdama juodas kelnaites, užsidėjusi ant kaklo daug juodų karolių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai