Badą kentusi manekenė Natalija Vodianova vis tiek savo vaikams riboja maistą

Natalija Vodianova šeimoje tvarkosi su didele meile, bet griežtai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-08 09:00
Supermodelio, superfilantropės ir penkių vaikų supermamos Natalijos Vodianovos (35) namuose niekas neverkia, o maistas yra ribojamas. Tiesa, dėl to niekas nesijaučia nelaimingas.

Pastaruosius penkerius metus iš Rusijos kilusi manekenė gyvena kone pačioje Paryžiaus širdyje – pro langus matomą Eifelio bokštą, atrodo, galėtum pasiekti ranka. Šį prabangų butą jų bendro gyvenimo pradžioje išnuomojo mylimasis – koncerno LVMH vadovo Bernardo Arnault sūnus ir kompanijos „Berluti“ direktorius Antoine’as Arnault (39), tačiau Natalija mėgsta pabrėžti, kad nuomos mokesčius jiedu iki šiol dalijasi perpus.

Iš pradžių apartamentai moteriai pasirodė „kiek ankštoki“, o dabar čia nebetrūksta vietos jau penkiems vaikams: Lucui Alexanderiui (15), Nevai (10) ir Viktorui (9), kurių tėvas – jos buvęs vyras britų aristokratas Justinas Portmanas, ir pagrandukams Maximui (3) bei Romanui (9 mėn.), kurių susilaukė gyvendama su Antoine’u.

Ir klystate, jei manote, kad čia tvyro netvarka ir chaosas. Natalijos motina Larisa žurnalistams atviravo, jog jos anūkai beveik niekada nesipyksta ir neverkia.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Šeima gausi, bet Natalija su vaikais tvarkosi puikiai. Nors niekada ant jų nekelia balso. Ne dėl to, kad atžalos būtų šventos, – patikėkite, jos, kaip ir visi vaikai, mėgsta išdykauti. Tačiau puikiai jaučia ribas, nes žodį „negalima“ girdi gana dažnai ir supranta, jog prieštarauti motinai neverta. Kiekvieną draudimą Natalija ilgai ir kantriai išaiškina. Kodėl vaikai neverkia? Nes žino, kad ašarą išlieti galima tik tada, kai labai skauda. Tačiau jokių pykčio ar nuoskaudų ašarų – jie nuo mažų dienų mokosi problemas spręsti, o ne gailėtis savęs ir kaltinti kitus.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kad vaikus auklėja griežtai, neslepia ir pati Natalija.

„Kartais net mėgstu pajuokauti, jog esu karinės tvarkos šalinininkė“, – juokėsi moteris, duodama interviu žurnalui „Porter“.

Ypač griežtos kontrolės ji griebiasi maisto klausimu. Nors pačios vaikystė buvo itin sunki, teko netgi kęsti badą, yra įsitikinusi, jog antsvoris daug blogiau už liesumą, o vaikystėje įgyti sveikos mitybos įgūdžiai praverčia visą gyvenimą. Todėl, tarkime, pamačiusi, kad sulaukęs dešimties vyresnėlis Lucas apvalėja, pradėjo dar griežčiau riboti jo maisto porcijas.

„Žinoma, prieš tai pasisodinusi jį paaiškinau, kodėl taip elgiuosi“, – pasakoja Vodianova. Beje, kadaise didžiausia savo silpnybe vadinusi šokoladą, dabar jo, kaip ir visų saldumynų, kiekį riboja ir sau, ir vaikams – kartu su dukra Neva sekmadienio ryte pasidalija vieną plytelę pusiau.

Vyresniosios atžalos nemažai laiko praleidžia ir su Urugvajuje šiuo metu gyvenančiu tėvu, kurį Natalija vadina „tobulu tėčiu atostogoms“. Ji sako, jog viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jie prieš devynerius metus išsiskyrė, yra ta, kad „mes buvome kaip vanduo ir aliejus. Aš esu dirbanti moteris, o jis niekada gyvenime nedirbo, todėl laikui bėgant mūsų požiūris į dienotvarkę galutinai išsiskyrė. Jis tikrai labai myli savo vaikus, tačiau nėra iš tų vyrų, kurie juos prieš miegą išmaudo, sugeba kontroliuoti, ar jie buvo pasivaikščioti, ar nepadaugino saldumynų ir paruošė pamokas. Tai dariau viena ir tai pradėjo erzinti.“

Nuolatos klausinėjama, kada ketina tuoktis su Antoine’u, Natalija tik gūžteli pečiais: „Mes turime du vaikus, jis mane jau seniai vadina savo žmona. Žinoma, galbūt ateityje ir susituoksime, tačiau tikrai neplanuoju ta proga kelti puotos. Juolab kad nematau prasmės ko nors keisti, kai dabar viskas yra taip gerai.“

Gerai, anot Vodianovos, yra tada, kai namuose karaliauja ramybė ir tvarka, o nuvežus vaikus į mokyklą ir išleidus mylimąjį į darbą galima užsiimti savo reikalais, kurių, žinoma, ji turi sočiai. Juk net sulaukusi gana solidaus amžiaus tebėra geriausiai uždirbančių pasaulio modelių penketuke. Toliau sėkmingai rūpinasi labdaros fondo „Apnuogintos širdys“ veikla, o dabar ypatingą dėmesį skiria dar vienam ambicingam projektui – Londone sukurtai išmaniųjų telefonų programėlei „Elbi“, kuri leidžia visiems norintiems pasijusti mecenatais. Veikimo principas paprastas – atsisiuntus ją į telefoną, bet kada galima nusiųsti šypsenėlę mažajam Maxui, kuris po avarijos pateko į ligoninę Londone ar, pavyzdžiui, Radžui, kuris atsigauna po sunkios operacijos Delyje.

Maža to, paspaudus mygtuką „Love Button“, į adresato sąskaitą galima iš karto pervesti 1 JAV dolerį. Ir tai, anot Natalijos, dar ne pabaiga. Jos žavi galva jau kone sprogsta nuo naujų idėjų, kurias įgyvendins tuo metu, kai mylimos atžalos bus mokykloje arba darželyje. Nes savo darbo dieną Vodianova dabar planuoja pagal jų tvarkaraščius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai