B. Williso ir Demi Moore dukra atskleidė, dėl ko išsiskyrę tėvai izoliavosi kartu: „Tai gana keista istorija“

Demi Moore ir Bruceás Willisas su dukromis/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-22 20:56
Balandžio 7-ąją veiksmo filmų žvaigždė Bruce'as Willisas ir aktorė Demi Moore gerbėjus pralinksmino jųdviejų bendra nuotrauka. Pasipuošę dryžuotomis pižamomis buvę sutuoktiniai sveikinosi iš namų, kuriuose karantinavosi kartu su visa šeima. Kol daugelis gerbėjų spėliojo, kodėl prieš 20 metų išsiskyrusi pora vėl kartu, jų dukra Scout nutraukė spėliones ir pateikė tikrąją priežastį.

Dabartinė Bruce'o Williso žmona Emma Heming Willis liko gyventi Los Andžele kartu su jųdviejų dukromis – Mabel (8) ir Evelyn (5). Tai, kad pora gyvena atskirai, suglumino kai kuriuos gerbėjus, tačiau B. Williso ir D. Moore dukra Scout atskleidė, kad yra paprastas paaiškinimas, kodėl jos pamotė ir įseserės izoliavosi atskirai.

„Tai gana keista istorija. Mano pamotė taip pat turėjo atvykti čia su mano mažosiomis seserimis, tačiau jaunesnioji sesuo prieš išvykstant laiką leido parke, kuriame rado numestą hipoterminę adatą ir įsidūrė į koją. Pamotei teko vežti Evelyn į ligoninę ir atlikti tyrimus, siekiant sužinoti, ar adata nebuvo užkrėsta. Taigi, ji liko Los Andžele ir laukė rezultatų", – pasakojo Scout.

Bruce'as Willisas su žmona Emma Heming Willis/Vida Press nuotr.
Bruce'as Willisas su žmona Emma Heming Willis/Vida Press nuotr.

Mergina teigė, kad šeima ypatingai suartėjo karantino laikotarpį leidžiant Haileyje (Aidahas), kur ji ir jos seserys Rumer (31) bei Tallulah (26) užaugo.

„Buvo labai smagu ir miela, kai mes kartu vėl laiką leidome name, kuriame užaugome. Prisiminėme tą laikmetį, kai mano žavūs devintojo dešimtmečio tėvai savo vaikus nusprendė auginti mažame miestelyje“.

View this post on Instagram

chaotic neutral

A post shared by tallulah (@buuski) on

Šeima smagiai leido laiką vieni su kitais ir gerbėjus džiugino nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Viena labiausiai dėmesio sulaukusi – Bruco Williso ir Demi Moore nuotrauka, kurioje jie vilki vienodas dryžuotas pižamas.

D. Moore ir B. Willisas susituokė 1987 metais. Santuokoje pora išgyveno iki 2000 metų. 

Naujausi straipsniai