B.Petrikytė išgyvena skaudžią netektį – mirė mama: „Jai esu už daug ką dėkinga“

Birutė ir Rolandas Petrikai su mama Janina / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-10 15:00
Skaudi netektis palietė dainininkės Birutės Petrikytės ir jos brolio Rolando šeimas – mirė jų mama, 94 m. Janina Petrikienė. Dėl močiutės išėjimo Anapilin liūdi ir anūkai: dainininkė Andželika Petrikytė ir jos šeima bei proanūkis Antanas.

Skaudžia žinia B.Petrikytė pasidalijo viešai. Moteris savo brangiai mamai dėkojo už iš jos išmoktas pamokas, gerumą ir gebėjimą nepasiduoti negandoms.

„Gyvenimas tau duotas vienas. Ir kiekvieną dieną tu turi pragyventi taip, kad liktų gražus prisiminimas, turi džiaugtis kita, ateinančia diena.

Mūsų trumpas gyvenimas yra visoks ir  labai svarbu skirti laiko, dėmesio savo artimiesiems,  būtina branginti tas praleistas akimirkas su artimiausiais žmonėmis, nes tai tik ir išlieka.

Svarbu sau susidėlioti dėl ko mes gyvename, kad mes esame tik svečiai šioje žemėje. Savo mamai esu dėkinga už daug ką, bet ypač už energiją ir už neblėstantį išorinį grožį, gebėjimą nepasiduoti gyvenimo negandoms ir visada išlikti pozityvia. Mama, tu mums buvai ir liksi amžinai brangi. Dėl to turime kažką gero padaryti kitam žmogui, draugui, bičiuliui nedelsiant. Gyvenimas – trumpas kaip akimirka“, – net sunkią akimirką stengiasi išlikti pozityvi B.Petrikytė.

Skaudi netektis palietė dainininkės Birutės Petrikytės ir jos brolio Rolando šeimas – mirė jų mama, 94 m. Janina...

Posted by Birutė Petrikytė on 2021 m. kovo 10 d., trečiadienis

Naujausi straipsniai