B. Larson atsisakė ploti geriausiu aktoriumi tapusiam C. Affleckui ir pasaulis tam pritaria

Brie Larson įteikė geriausio aktoriaus apdovanojimą Casey Affleckui / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-28 16:35
Ką tik praūžusi „Oskarų“ ceremonija daugiausiai apkalbama dėl to, kad įvyko painiava skelbiant geriausią filmą. Kitas ryškus, dėmesio vertas įvykis – aktorių Brie Larson ir Casey Afflecko akistata ant apdovanojimų scenos.

Pernai „Oskaru“ už pagrindinį vaidmenį „Kambarys“ (Room) įvertinta Brie šiemet turėjo paskelbti geriausio pagrindinio vaidmens atlikėjo nominacijos nugalėtoją. Juo tapo prieštaringai vertinamas aktorius C.Affleckas.

Casey buvo pateikti kaltinimai seksualiniu priekabiavimu. 2010-aisiais į teisėsaugą kreipėsi filmo „Aš vis dar čia“ (I'm Still Here) prodiuserė ir operatorė. Moterys pateikė kaltinimus aktoriui seksualiniu priekabiavimu. Pabrėžiama, kad kaltinimus jos pateikė atskirai.

Viena iš moterų pareiškime nurodė, kad C.Affleckas įsliūkino į jos miegamąjį ir atsigulė į lovą. Moteris, kaip teigiama dokumentuose, prabudo, nes aktorius ją glamonėjo. Ji nežino, kiek ilgai Casey buvo jos lovoje.

C.Affleckas griežtai neigė tokius kaltinimus. Galiausiai bylos nutrauktos abipusiu susitarimu. To paties susitarimo nuostatose nurodyta, kad nei C.Affleckas, nei nuo jo nukentėjusios moterys negali kalbėti apie šiuos incidentus.

Tuo tarpu B.Larson – seksualinės prievartos aukų advokatė. Todėl nereikia stebėtis, kad Brie neapsidžiaugė išvydusi Casey vardą ant nugalėtojo kortelės.

sophieturner.tumblr.com/Brie Larson reakcija, kai pamatė, kad nugalėjo Casey Affleckas

sophieturner.tumblr.com
sophieturner.tumblr.com

Aktorė įteikė C.Affleckui apdovanojimą, apkabino jį ir pasitraukė į šalį. Kol visa salė sveikino aktorių plojimais, Brie stovėjo nuošaliai ir nė neketino ploti.

„Oskarus“ stebėję žmonės to nepraleido pro akis – aktorė pasielgė profesionaliai įteikdama apdovanojimą, bet išlaikė savo poziciją, atsisakiusi ploti. Tai sužavėjo B.Larson gerbėjus.

Juolab, kad tai ne pirmas kartas, kai Brie ir Casey susidūrė akis į akį ant apdovanojimų scenos. Per „Auksinių gaublių“ apdovanojimus Brie taip pat įteikė statulėlę Casey. Tąsyk aktorė atsisakė net apkabinti nugalėtoją.

Internautai jau juokauja, kad Holivudas išties nekenčia moterų, jei išprievartautų moterų gynėjai liepia įteikti apdovanojimą tam, kuris kaltinamas seksualiniu priekabiavimu.

Juolab, kad už prievartautojo aukos vaidmenį „Oskarą“ pelniusi Brie žiūri itin rimtai į savo pareigas, rūpinantis seksualinės prievartos aukomis. Štai pernai per „Oskarus“ seksualinę prievartą patyrusi dainininkė Lady Gaga kartu su kitomis realiomis prievartautojų aukomis pasirodė ant scenos ir atliko dainą „Til It Happens to You“. Po šio numerio Brie apkabino kiekvieną moterį, išdrįsusią pasirodyti scenoje ir pasakyti pasauliui, kad jos buvo išprievartautos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai