B. Johnsonas su sužadėtine Carrie sūnui davė vardą: pavadino premjero gyvybę išgelbėjusio gydytojo garbei

Borisas Johnsonas su sužadėtine Carrie Symonds/ SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas su sužadėtine Carrie Symonds trečiadienį gimusiam sūnui suteikė vardą. Pora berniuką pavadino premjero gyvybę išgelbėjusio gydytojo ir jo senelių garbei.

B. Johnsonas su C. Symonds vaikui suteikė trigubą Wilfredo Lawrie Nicholo vardą. Pirmieji du vardai kirti B. Johnsono ir C. Symonds senelių garbei, o Nicholas – gydytojo išgelbėjusio premjero gyvybę vardas.

Primename, kad porai vaikas gimė trečiadienio rytą vienoje Londono ligoninėje. Premjero atstovas patvirtino, kad „vaikas gimė sveikas“.

 

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds/ SCANPIX nuotr.

„Premjeras ir ponia Symonds yra nepaprastai laimingi galėdami pranešti, kad šįryt vienoje Londono ligoninių jie susilaukė sveiko berniuko. Kūdikis ir mama jaučiasi gerai. Premjeras ir ponia Symonds norėtų padėkoti nuostabiam gydytojų kolektyvui“, – teigė politiko atstovas.

B. Johnsonas apie sužadėtuves su mylimąja Carrie ir širdies draugės nėštumą paskelbė vasario pabaigoje. Pora kartu gyvena nuo praeitų metų.

B. Johnsonas iš ankstesnių santykių su savo antrąja žmona Marina Wheeler turi keturis jau suaugusius vaikus.

 

Borisas Johnsonas / SCANPIX nuotr.

B. Johnsonas neseniai buvo susidūręs su sveikatos problemomis. Jis persirgo COVID-19 virusu.

Konservatorių lyderis kovo 27-ąją pranešė, kad jam buvo nustatyta koronaviruso infekcija. Praėjus 10 dienų po paskelbimo apie ligą Jungtinės Karalystės premjeras buvo paguldytas į Šv. Tomo ligoninę Londone. Balandžio 6-ąją, pablogėjus B. Johnsono būklei, jis buvo perkeltas į intensyvos terapijos skyrių. B. Johnsonui buvo tiekiamas deguonis.

B.Johnsono sužadėtinė Carrie Symonds, kuri tuo metu laukėsi jųdviejų kūdikio, taip pat juto koronaviruso simptomus. Po septynių dienų saviizoliacijos jos būklė pagerėjo.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau