B. Beckhamas dailina savo gyvenimo aprašymą: debiutavo kaip režisierius

Brooklynas Beckhamas su mergina Hana Cross/Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-17 08:02
Niekas nepaneigs, kad sportininko Davido Beckhamo sūnus stengiasi per gyvenimą eiti tėvų nepramintais takais. Štai visai neseniai jaunuolis tapo „indie“ muzikos grupės „Jaws“ vaizdo klipo režisieriumi.

Būtent 20-mečio B. Beckhamo pavardė slypi už Birmingamo grupės „Jaws“ naujausio vaizdo klipo „End Of The World“.

Beckhamų pirmagimis šiuo metu atlieka praktiką pas ikoniškąjį fotografą Rankiną, o su populiaria grupe jis susipažino per jų koncertą.

Brooklynas Beckhamas / „Instagram“ nuotr.
Brooklynas Beckhamas / „Instagram“ nuotr.

Pabendravęs su „Jaws“ bei kartu nusprendęs su jais kurti vaizdo klipą, vaikinas viską su kolega Louisu Valentine Berry „susuko“ vos per kelias dienas.

Vaizdo klipas buvo nufilmuotas grupės lyderio Connoro Schofieldo gimtajame mieste.

„Tiesiog nuėjau į „Jaws“ koncertą ir įsimylėjau tą dainą“, – pasakojo Brooklynas.

„Idėja sukurti grupei vaizdo klipą kilo ekspromtu. Tiesiog susitikome su Connoru, jo grupe ir pasiteiravau, ar galėčiau. Sakiau, jog labai noriu.“

Leidiniui „Miss Vogue“ B. Beckhamas prisipažino, kad vaikinams idėja pasirodė puiki ir filmavimai praėjo be galo sklandžiai.

Vaizdo klipas buvo filmuojamas dar ir „Riaumojantis tigras“ karate klube, nes „Jaws“ būgnininko Eddy Geachas tėtis kadaise praktikavo šį meną. Po tėvo mirties muzikantas atrado visą tuntą senų nuotraukų, iš tų dienų kai šis buvo instruktorius.

„Tai gana asmeniška daina, todėl norėjome, kad vaizdo klipas turėtų ryšį su ja, žodžiais, skambančiais dainoje ir grupės nariais.“

Naujausi straipsniai