B.Affleckas savo valdose dar kartą vedė J.Lopez: svečiams turėjo prašymą dėl aprangos

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas, jų vestuvių akimirka / „Scanpix“, Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos mėnesį dainininkė Jennifer Lopez (53) ir aktorius Benas Affleckas (50) susituokė slapta, o dabar meilę vienas kitam prisiekė dar sykį. Šįkart – baltai apsirengusių draugų ir artimųjų akivaizdoje.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas šeštadienį susituokė pastarojo 8,9 mln. dolerių valdose Džordžijos valstijoje, skelbia pagesix.com.

Vestuvių nuotaiką kūrė ne tik baltų gėlių kompozicijos, bet ir įdomi detalė – šventės svečiai dėvėjo baltus drabužius. Anot žiniasklaidos, būtent toks buvo poros prašymas.

Jennifer Lopez ir Beno Afflecko vestuvės / Vida Press nuotr.

Tarp svečių – privačiu lėktuvu atskridęs ilgametis B.Afflecko bičiulis aktorius Mattas Damonas su žmona Luciana Barroso, taip pat filmo „Klerkai“ režisierius Kevinas Smithas ir aktorius Jasonas Mewesas su žmonomis.

Jennifer Lopez ir Beno Afflecko vestuvės / Vida Press nuotr.

Anot „Daily Mail“, šventės planavo nepraleisti ir aktoriai George'as Clooney, Jane Fonda, Renee Zellweger, komikas Jimmy Kimmelas.

Vis dėlto ceremonijoje nedalyvavo jaunesnysis B.Afflecko brolis, 47 metų Casey, kuris teigė, kad turėjo praleisti vestuves dėl „tėviškų pareigų namuose“.

Šventėje taip pat nedalyvavo buvusi Beno žmona aktorė Jennifer Garner. Pastaroji tebėra artima jaunikio draugė, bet negalėjo atvykti dėl įtempto savo grafiko, kadangi šiuo metu filmuojasi Teksase.

Žinoma, svarbiausi svečiai buvo poros vaikai – trys B.Afflecko atžalos iš santuokos su J.Garner (16 metų Violet, 13 metų Seraphina ir 11 metų Samas) ir J.Lopez 14 metų dvynukai Emme ir Maxas, kurių ji susilaukė su buvusiu vyru Marcu Anthony.

Stulbinančiai atrodė ir patys jaunavedžiai – Jennifer vilkėjo baltą „Ralph Lauren“ suknelę, o Benas – baltos ir juodos spalvų smokingą.

Tiesa, nepaisant prabangios ceremonijos, šventės svečiai vaišinti įprastesniu maistu. Į valgiaraštį įtraukti kepti kiaulienos kotletai, ryžiai ir daržovės – pagrindinis Puerto Riko, iš kurio kilusi J.Lopez šeima, patiekalas. Meniu buvo ir orkaitėje kepta vištiena, makaronai su sūriu, nes pora savo vestuvėms Džordžijoje rinkosi pietietišką virtuvę.

Jennifer Lopez ir Beno Afflecko vestuvės / Vida Press nuotr.

Kaip rašo „Daily Mail“, dar prieš ceremoniją aplink didžiulę teritoriją buvo pasirūpinta griežta apsauga. Likus kelioms savaitėms iki šventės, kelio vedančio į B.Affleckui priklausantį namą, pabaigoje kelias savaites keturių mylių kelio, vedančio į didžiulę Afflecko sodybą, pabaigoje buvo įrengti dideli vartai.

Jennifer Lopez ir Beno Afflecko vestuvės / Vida Press nuotr.

Šeštadienį prie vartų stovėjo policijos automobilis, o sargybiniai visiems atvykusiems dalijo apyrankes, tikrino jų vardus ir pavardes.

Buvo įspėta, kad žemai skrendantys orlaiviai, pavyzdžiui, dronai ir sraigtasparniai, neskristų trijų mylių spinduliu nuo vestuvių vietos dėl didelio fejerverkų šou, kuris suplanuotas kaip vakaro kulminacija.

Tuo metu prie upės, į kurią atsiremia sklypas, patruliavo apsaugos laivai.

Deja, šventę kiek apkartino nelaimė - B.Afflecko motina Christopher Anne Boldt vestuvių išvakarėse buvo skubiai išgabenta į ligoninę. Medikų pagalbos moteriai prireikė po to, kai ji nukrito nuo sūnaus namų teritorijoje, kur ir vyko vestuvės, esančios prieplaukos. Anot „Daily Mail“ šaltinio, nukritusi nuo prieplaukos ji susižeidė koją.

Primename, kad garsioji Holivudo porą pirmą kartą susituokė 2022-ųjų liepos 16 dieną. Būtent tądien Klarko apygardoje garsenybėms buvo išduotas santuokos liudijimas, kuriame ir nurodyta, kad Benjaminas Geza Afflekas vedė Jennifer Lynn Lopez.

„Mes tai padarėme. Meilė yra graži. Meilė yra maloni. Ir, pasirodo, meilė yra kantri. Dvidešimt metų“, – pasidalijusi keliais kadrais savo svetainėje „OnTheJLo“ tuomet rašė J.Lopez.

Toliau Jennifer atskleidė, jog viskas vyko taip, kaip jie norėjo: „Praėjusią naktį išskridome į Las Vegasą, stovėjome eilėje su dar keturiomis poromis, kurios visos keliavo į pasaulio vestuvių sostinę. Už mūsų stovėjo du vyrai, susikibę už rankų. Priešais mus – jauna pora, kuri tris valandas važiavo iš Viktorvilio per savo dukters antrąjį gimtadienį. Visi norėjome to paties – kad pasaulis mus pripažintų partneriais ir kad senoviniu ir beveik visuotiniu santuokos simboliu paskelbtume pasauliui apie savo meilę.“

Jennifer paaiškino, kad jie vos spėjo nuvykti į vestuvių koplyčią iki jos užsidarymo, ir nors norėjo, kad vestuves vestų Elvis, jis buvo nepasiekiamas. J.Lopez tai vadino savo svajonių vestuvėmis, kurių norėjo jau seniai.

„Jie buvo teisūs sakydami, kad viskas, ko reikia, yra meilė. Esame labai dėkingi, kad jos turime su kaupu, naują nuostabią šeimą, penkis nuostabius vaikus ir gyvenimą, kurio niekada neturėjome daugiau priežasčių laukti.

Galbūt geriausią savo gyvenimo akimirką būsi Las Vegase, važiuodamas per meilės tunelį, su vaikais ir tuo, su kuriuo gyvensi amžinai. Meilė yra nuostabus dalykas, galbūt geriausias iš visų dalykų – ir jos verta laukti“, – savo įrašą liepą baigė ji.

Jennifer Lopez, Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

Pora romaną užmezgė dar 2002 metais. Tų pačių metų lapkritį B.Affleckas pasipiršo J.Lopez, įteikdamas jai šešių karatų žiedą su rožiniu deimantu. Vis dėlto 2003-aisiais „dėl pernelyg didelio žiniasklaidos dėmesio“ vestuvės buvo atidėtos.

2004 m. pradžioje J.Lopez atšaukė sužadėtuves apskritai, o tų pačių metų birželį ištekėjo už dainininko Marco Anthony. Pora 2008 m. susilaukė dvynukų Maxo ir Emme. Tuo metu B.Affleckas gyveno su Jennifer Garner. Su aktore jis susituokė 2005 m. ir kartu susilaukė trijų vaikų: dukterų Violet ir Seraphinos bei sūnaus Samuelio.

Tačiau šios abiejų santuokos baigėsi skyrybomis, o 2017 m. J.Lopez užmezgė dar vieną romaną su buvusiu beisbolininku Alexu Rodriguezu. B.Affleckas buvo siejamas su daugeliu moterų, įskaitant filmo „Ištraukti peiliai“ žvaigždę Aną De Armas.

Netrukus po to, kai J.Lopez išsiskyrė su A.Rodriguezu, ji vėl suartėjo su buvusiu sužadėtiniu B.Afflecku. Prieš kurį laiką pora nusipirko ir namą Bel Aire už 50 mln. JAV dolerių.

„Nemanau, kad kas nors buvo labiau nustebęs nei mes, – apie atsinaujinusį romaną vasarį mėnesį laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ kalbėjo J.Lopez. – Niekada negalėjai įsivaizduoti, kad gali nutikti kažkas panašaus. Tai gražus dalykas.“

Skaitykite daugiau