Ąžuolas Žvagulis pakartojo prieš 27 metus įamžintą akimirką: vaikas ir tėvas „Žiguliuose“

Žilvinas Žvagulis ir Ąžuolas Žvagulis su dukra Barbora / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-02 15:40
Dainininko Žilvino Žvagulio sūnų Ąžuolą užplūdo sentimentai. Aptikęs prieš 27-erius metus darytą nuotrauką, kurioje būdamas vos trejų pozuoja su tėčiu Žilvinu, nusprendė šią akimirką įamžinti iš naujo. Tame pačiame automobilyje Ąžuolas nusifotografavo su neseniai 1 metų sulaukusia dukra Barbora.
Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Žmonės.lt Ą.Žvagulis pasakojo, kad ši idėja kilo iškart, kai pamatė prieš 27-erius metus automobilyje „Žiguliai“ užfiksuotą akimirką.

„Šią nuotrauką radome pas močiutę. Paėmėme, atsivežėme į Vilnių ir restauravome. Pamačius tą fotografiją kilo graži idėja įsiamžinti ir su savo dukryte Barbora“, – pasakojo Ą.Žvagulis.

Prieš 35-erius metus įsigytą automobilį vis dar saugo Ąžuolo senelis. Todėl nieko nelaukęs nusprendė „pakartoti“ šią nuotrauką. Tik jau ne su tėvu Žilvinu, o savo dukra Barbora.

„Taip, ten tas pats automobilis. Mūsų senelis 1981 metais nusipirko jį iš salono, o puoselėja jį iki šiol“, – sakė Ąžuolas.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Ą.Žvagulis nuotraukomis pasidalijo socialiniame tinkle. Jis atviravo, kad sentimentai užplūdo ne tik jį, bet ir jo tėvą Žilviną. „Abi nuotraukos mums kelia labai malonius jausmus“, – Žmonės.lt teigė Ą.Žvagulis. Juolab kad tėvo ir sūnaus panašumas nuotraukose – akivaizdus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai Šventežeryje pakrikštijo pirmagimę Barborą

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė pakartojo Karklėje įamžintą akimirką: kai laukėsi Kristupo ir dabar, kai jam 5-eri

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai