Ąžuolas Žvagulis pakartojo prieš 27 metus įamžintą akimirką: vaikas ir tėvas „Žiguliuose“

Žilvinas Žvagulis ir Ąžuolas Žvagulis su dukra Barbora / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininko Žilvino Žvagulio sūnų Ąžuolą užplūdo sentimentai. Aptikęs prieš 27-erius metus darytą nuotrauką, kurioje būdamas vos trejų pozuoja su tėčiu Žilvinu, nusprendė šią akimirką įamžinti iš naujo. Tame pačiame automobilyje Ąžuolas nusifotografavo su neseniai 1 metų sulaukusia dukra Barbora.

Ąžuolas Žvagulis su dukra Barbora / Asmeninė nuotr.

Žmonės.lt Ą.Žvagulis pasakojo, kad ši idėja kilo iškart, kai pamatė prieš 27-erius metus automobilyje „Žiguliai“ užfiksuotą akimirką.

„Šią nuotrauką radome pas močiutę. Paėmėme, atsivežėme į Vilnių ir restauravome. Pamačius tą fotografiją kilo graži idėja įsiamžinti ir su savo dukryte Barbora“, – pasakojo Ą.Žvagulis.

Prieš 35-erius metus įsigytą automobilį vis dar saugo Ąžuolo senelis. Todėl nieko nelaukęs nusprendė „pakartoti“ šią nuotrauką. Tik jau ne su tėvu Žilvinu, o savo dukra Barbora.

„Taip, ten tas pats automobilis. Mūsų senelis 1981 metais nusipirko jį iš salono, o puoselėja jį iki šiol“, – sakė Ąžuolas.

Ąžuolas Žvagulis su dukra Barbora / Asmeninė nuotr.

Ą.Žvagulis nuotraukomis pasidalijo socialiniame tinkle. Jis atviravo, kad sentimentai užplūdo ne tik jį, bet ir jo tėvą Žilviną. „Abi nuotraukos mums kelia labai malonius jausmus“, – Žmonės.lt teigė Ą.Žvagulis. Juolab kad tėvo ir sūnaus panašumas nuotraukose – akivaizdus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai Šventežeryje pakrikštijo pirmagimę Barborą

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukros Barboros krikštynos (37 nuotr.)
+31
Natalijos Bunkės fotosesija Karklėje su sūnumi Kristupu (14 nuotr.)
+8

Skaitykite daugiau