Ąžuolas Žvagulis išbandė save naujame amplua – tapo filmo aktoriumi

Justinas Barkus, Ramūnas Rudokas, Ąžuolas Žvagulis / Filmo kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-26 13:24
Jau gruodžio mėnesį kino ekranus pasieks naujas filmų kūrėjo, grupės „Altruistės“ vadybininko Dariaus Petrikausko trumpametražis socialinis filmas, kuriame įsiamžino ne tik garsūs aktoriai. Prie kūrybinės komandos prisijungė ir Ąžuolas Žvagulis. Verslininkas juostoje demonstruos savo sugebėjimus prie baro.

Pasak filmo kūrėjų, nors barmeno darbas ir žmonių šurmulys Ąžuolui nėra svetimas, vaidinti prieš kameras nebuvo pati lengviausia užduotis – buvo ir jaudulio.

Ąžuolo vaidmuo juostoje „Tėvo istorija“ – nedidelis, tačiau kelios minutės filmavimo aikštelėje jam buvo įdomi patirtis.

Filmo kūrėjų nuotr.
Filmo kūrėjų nuotr.

„Pademonstruoti tai, ką jis sugeba geriausiai, laiko užteko. Ąžuolas džiaugiasi nauja patirtimi bei galimybe prisidėti prie gražios filmo idėjos“, – 15min sakė filmo režisierius, scenarijaus autorius ir jo prodiuseris D.Petrikauskas.

„Tėvo istorija“ – tai trumpametražis socialinis filmas, kuriame tikra emocija yra stipresnė už pačius aštriausius kaskadinius triukus.

Čia vaidina ir žinomi aktoriai, pagrindinius vaidmenis atlieka Justinas Barkus, Ramūnas Rudokas, Brigita Arsobaitė, Martynas Kontutis ir kiti.

Filmo kūrėjų nuotr.
Filmo kūrėjų nuotr.
Filmo kūrėjų nuotr.
Filmo kūrėjų nuotr.

„Daugelis klausinėja, koks šio filmo žanras? Su šypsena atsakau: „spręskite patys“. Nesinori pritaikyti žanro. Vieni šypsosis, gal kas nusijuoks, gal kas susimąstys. Bus tokių, kurie nubrauks ašarą. Kiekvienas filme turėtų atrasti dalelę savęs. Istorijos gali skirtis, bet esmė ta pati. Tai šių dienų realybė“, – kalbėjo režisierius.

D.Petrikauskui tai jau nebe pirmas trumpo metro filmas. Ankstesnis jo darbas, trumpametražis filmas „NEskatink smurto – NEtoleruok patyčių“, susilaukė didelio susidomėjimo. Šį filmą prezidentė Dalia Grybauskaitė naudojo kaip socialinę priemonę kovoje prieš patyčias.

TAIP PAT SKAITYKITE: Darius Petrikauskas su garsiais aktoriais kuria filmą „Tėvo istorija“: užkulisių nuotraukos

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai