Ąžuolas Žvagulis atidarė prabangų austrių barą: VIP svečius sukvietė į įkurtuvių vakarą

Ąžuolas Žvagulis, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Rytis Žvagulis, Laura Navikaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-10 20:54
Ketvirtadienio vakarą pačioje sostinės širdyje – senamiestyje – duris atvėrė „Épernay“ šampano ir austrių baras, kurio direktorių Ąžuolą Žvagulį šventinio atidarymo metu sveikino ne tik žmona Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, bet ir visas būrys bičiulių bei kviestinių svečių.

„Idėja kilo prieš pusantrų metų  – ilgai diskutavome apie tai, tačiau niekaip neradome tinkamų patalpų. Po baro „Mojito naktys“ norėjosi atidaryti kažką rimtesnio. Tiesą sakant, pagal mano viziją, nes man labai norėjosi kažko solidaresnio, rimtesnio, mat pats užsienyje esu nemažai dirbęs prabangiuose baruose. Tai – mano stilius“, – šypsosi Žmonės.lt kalbintas Ą.Žvagulis, su broliu Ryčiu vadovaujantis barui „Mojito naktys“.

Naujos laisvalaikio vietos idėją įgyvendino dvi šeimos – Ąžuolas teigė buvęs savotiškas iniciatorius ir idėjos autorius, tačiau prie įgyvendinimo prisidėjo būrys žmonių. Bare direktoriaus ne tik jis, bet ir antrosios šeimos atstovė – Gabija Daugėlaitė.

„Darome viską kartu“, – suskumba patikinti Ą.Žvagulis. – Ji bus dienos, o aš – vakaro atstovas. Restorane svečių lauks austrės, iš Italijos atvežti ikrai, šampanas. O naktinėje dalyje – svečius į rūsį kviesiu aš.“

Kainos nesikandžios

Nors restoranas-baras taikosi į aukštesnės klasės aptarnavimą ir brangesnius gėrimus bei užkandžius, Ą.Žvagulis patikina, kad kainos nesikandžios, todėl jie tikisi, kad lankytojai greitai įvertins teisingą kokybės ir kainos santykį ir pamėgs šią vietą.

„Mes orientuojamės į žmonėms įkandamas kainas, kad kuo daugiau žmonių galėtų pasimėgauti prieinama prabanga. Nedarysime kosminių kainų – čia bus realios kainos realiems žmonėms, tiek ateiti romantiškai pasibūti dviese, tiek su draugų kompanija ir nesijausti apvogtiems“, – teigė Ą.Žvagulis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pavydėtinas palaikymas

Vos prieš keletą mėnesių jo šeimą aplankė gandrai – kaip žmona Ineta reagavo, kad vyro namuose tokiu svarbiu momentu beveik nebūdavo?

„Žmona mane labai palaikė ir palaiko iki šiol. Iš namų dingstu nuo pat ankstaus ryto ir grįžtu tik vėlai vakare. Su dukryte pabūnu ir pažaidžiu tik ryte, tada – tik darbai. Žmona mane palaiko šimtu procentų – juk patalpas remontuoti pradėjome prieš gerą pusmetį, kai ji dar laukėsi, o jau tada mane labai palaikė. Man tikrai labai pasisekė su žmona“, – šypteli Ą.Žvagulis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai