Azerbaidžano islamistai grasina pulti „Еurovizijos“ dalyvius „iškrypėlius“

Azerbaidžaniečiai Baku visą naktį šventė savo atstovų pergalę „Eurovizijoje“. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-12 12:08
Azerbaidžano religiniai ekstremistai paskelbė apie grasinimus pulti „Eurovizijos“ dalyvius. Apie tai praneša „Interfaks“ agentūra, remdamasi islamistų portalu, rašo lenta.ru. „Eurovizijos“ dainų konkursas Azerbaidžano sostinėje Baku vyks gegužės 22-26 dienomis.

Balandžio 8 dieną viename islamistų portalų buvo įdėtas kažkokio Muslimo pranešimas, kad „Eurovizija“ yra „musulmonų siaubo sapnas“, todėl prieš dainininkus, kurie tekste vadinami „šėtono jėgomis“, „iškrypėliais“ ir „pasaulio homoseksualais“, bus rengiami teroro aktai.

Azerbaidžano nacionalinio saugumo ministerija praėjusią savaitę surengė seriją specialių operacijų Baku, Sumgaite, Giandžoje, taip pat keliuose šalies rajonuose, kurių metu sulaikyta 17 įvairių pogrindinių grupių, planavusių teroro aktus, dalyvių.

Vieno Giandžos miesto buto šturmo metu kovotojai saugumiečiams pasipriešino. Susišaudymo metu žuvo du žmonės – vienas nusikaltėlis ir vienas pareigūnas. Smogikas susisprogdino pats ir susprogdino Nacionalinio saugumo ministerijos papulkininkį. Dar vienas smogikas ir trys pareigūnai buvo sužeisti.

15min.lt

Naujausi straipsniai