Azerbaidžanietis Raulis Mammadli: „Lietuviai vyrai sako, kad nėra matę tokios gražios merginos“

Raulis Mammadli / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-01-03 12:16
Lietuvoje trejus metus gyvenantis azerbaidžanietis Raulis Mammadli (20) nė iš tolo neprimena vaikino – ilgi plaukai, suknelės, makiažas, depiliacija, aukštakulniai ir kiti moteriški dalykėliai šio jauno vyro gyvenime – kasdienybė. Negana to, Raulis kone kasdien susilaukia komplimentų iš lietuvių vyrų, kurie teigia, kad gražesnės merginos nėra regėję.

„Gal žinot kas tos gražuolės vardą? Teko su ja linksmai laiką praleisti, bet vardo taip ir nepasakė ir kontaktais neapsikeitėm... Norėčiau ją dar kartą pabučiuot“, – tokį komentarą paliko po vaikino nuotrauka lietuvis, sutikęs Raulį viename sostinės naktinių klubų švenčiantį Naujuosius metus.

Klubo nuotrauka, kurioje Raulis sėdi kartu su pažįstama bičiule ir atrodo neką prasčiau negu ji, žaibiškai pradėjo plisti internete, o komentarai liejosi kaip iš gausybės rago. Vieni negalėjo patikėti, kad nuotraukoje užfiksuota daili brunetė – iš tikrųjų yra vaikinas, kiti negailėjo aštrių homofobinių komentarų, treti – reiškė užuojautą „gražuolės“ pradėjusiam ieškoti vaikinui, taip ir nesupratusiam, kad už moteriškos išvaizdos slypi vyro kūnas.

Portalui Žmonės.lt Raulis teigė sulaukiantis labai daug stipriosios lyties atstovų dėmesio ir toks atvejis – tikrai ne pirmas jo meilės istorijų sąraše.

Azerbaidžanietis, atradęs laimę Lietuvoje

Vaikiną į Lietuvą atviliojo nemokamos studijos Vilniaus Gedimino technikos universitete. Raulio teigimu, jis galėjo rinktis studijas ir kitose šalyse, bet sprendimą nulėmė finansai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Į Lietuvą atvykau būdamas septyniolikos, norėjau studijuoti VGTU statybų inžineriją. Man pasiūlė studijuoti Rusijoje, Anglijoje, Latvijoje  arba Lietuvoje. Pasirinkau Vilnių, nes čia mokslas buvo nemokamas. Studijavau maždaug metus, o paskui supratau, kad tai – ne man, todėl pradėjau dirbti grožio salone. Man čia patinka, nedaug žmonių, kur kas lengviau gyventi negu dideliuose miestuose“, – simpatijų Lietuvai neslėpė Raulis.

Paklaustas, ar jo nežeidžia piktos kalbos dėl jo pomėgio atrodyti moteriškai, vaikinas tikino, kad į blogus komentarus stengiasi nekreipti dėmesio, nes, anot jo, jeigu žmonės kalba ir diskutuoja – vadinasi, domisi.

Vadovaujuosi Nicki Minaj posakiu – mylėkite visus, o ypač tuos, kurie jūsų nekenčia.

„Žmonės apie mane kalba įvairiai – būna daug blogų, bet ir daug gerų žodžių. Visame pasaulyje yra visokiausių žmonių ir nuomonių. Manau, kad Lietuvoje daugiau yra gerų žmonių negu blogų. Į piktus komentarus stengiuosi nekreipti dėmesio, nes vadovaujuosi Nicki Minaj posakiu – mylėkite visus, o ypač tuos, kurie jūsų nekenčia“, – tvirtą nusistatymą dėstė Raulis.

Vaikinas teigė, kad žmonės dažniausiai galvoja, jog iš Azerbaidžano jis „pabėgo“ dėl priešiško vietinių nusiteikimo jo aistrai rengtis ir atrodyti moteriškai. Jis tikino, kad tokios kalbos – iš piršto laužtos, mat labiausiai gimtojoje šalyje neįtikęs dalykas – diskriminacija dėl religijos:  „Azerbaidžane gyventi nenoriu todėl, kad ten labai daug musulmonų, o aš esu katalikas. Mane ten diskriminuoja ne todėl, kad atrodau kaip mergina, o todėl, kad nesu musulmonas.“

Nusprendęs mesti studijas universitete, vaikinas pradėjo dirbti grožio salone ir teigė besijaučiantis laimingas ir atradęs savo tikrąjį pašaukimą: „Būna, paskambina moterys iš Latvijos, Anglijos, Rusijos ir nori pas mane užsirašyti kirptis ar dažyti plaukus. Labai malonu, kad klientės mane vertina ir pačios ieško – tai man yra didžiausias įvertinimas ir džiaugsmas.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Per trejus Lietuvoje praleistus metus Raulis ne tik susirado mėgstamą darbą, bet ir labai sparčiai mokosi lietuvių kalbos. Kalbėdamas vaikinas labai stengiasi nedaryti klaidų ir bendrauti lietuviškai, o pritrūkęs tinkamų žodžių panaudoja vieną kitą rusišką ar anglišką. „Šiuo metu lankau mokyklą, kurioje mokausi lietuvių kalbos“ , – išduoda šypsodamasis vaikinas.

Noras atrodyti moteriškai

Vaikinas teigė, kad nėra pasikeitęs lyties ir daręsis plastinių operacijų, bet neatmeta galimybės, kad ateityje gali tam ryžtis.

„Rengiuosi kaip moteris ne todėl, kad man reikėtų dėmesio, tiesiog save jaučiu kaip moterį. Keisti savo lyties dar nenoriu, bet yra tokia patarlė – niekada nesakyk niekada. Dabar tenoriu atrodyti kaip graži mergina“, – dėsto jis.

„Apsirengęs kaip moteris aš tiesiog jaučiuosi komfortiškai. Jeigu man reikėtų tik dėmesio, tai galėčiau paprasčiausiai pasirodyti nuogas ir iškart jo daug sulaukčiau. Man nereikia savęs paties reklamuoti, nes dėmesys man svarbus tik iš darbo pusės – kai giria mano padarytas šukuosenas, plaukų dažymus. Tada iš tikrųjų man svarbūs tokie pastebėjimai“, – tikino Raulis.

Vaikinas prisipažino, kad yra biseksualus ir romantiškus santykius yra puoselėjęs su abiejų lyčių atstovais: „Aš galiu artimai draugauti tiek su vaikinais, tiek su merginomis. Su moterimis problemiškiau dėl to, kad už daugumą jų aš būnu moteriškesnis ir gražesnis, o tai tikrai ne kiekvienai patinka.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai