Aviacijos šventėje su šeima apsilankęs Dainius Matijošaitis: „Su parašiutu esu iššokęs virš 350 kartų“

Dainius Matijošaitis su mylimąja Monika ir sūnumi Nojumi/ Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-10 17:57
Šeštadienį Kaune S. Dariaus ir S. Girėno (Aleksoto) aerodrome vyko tradicija tapusi aviacijos šventė. Kaip ir kiekvienais metais čia apsilanko daugybė šios srities profesionalų bei entuziastų. Vienas jų – verslininkas Dainius Matijošaitis, kuris į Kauno aerodromą atvyko su visa šeima – mylimąja Monika ir sūneliu Nojumi.

Dainius prisipažįsta, kaip ir kiekvieną technikos mėgėją – jį domina ir lėktuvai.

„Nesu aviatorius, bet kas kažkiek metų vis tiek vienoj ar kitoj aviacijos šventėje atsirandu. Manau, kad bet koks žmogus, kuriam artima technika – jam artimi ir lėktuvai, o skrydžio pojūtis turbūt apskritai artimas visiems žmonėms“, Žmonės.lt sakė jis. 

D. Matijošaitis prisipažino, kad labiausiai jis domisi parašiutizmu, o su parašiutu iš lėtuvo yra iššokęs net virš 350 kartų. Tiesa, anot jo – tai ganėtinai mažas skaičius.

Dainius Matijošaitis su mylimąja Monika ir sūnumi Nojumi/ Teodoro Biliūno nuotr.
Dainius Matijošaitis su mylimąja Monika ir sūnumi Nojumi/ Teodoro Biliūno nuotr.

„Kažkada esu stipriai krimtęs sraigtasparnio pilotavimo kursus, nors dėl įvairiausių priežasčių taip ir nebaigiau jų. Iki šiol dėl to labai ant savęs pykstu. Mano brolis pilotuoja ultralengvąjį lėktuvą, tuo pačiu ir mane įkalbinėja išmokti tai daryti“, – pasakojo Dainius ir prisipažino, kad ateityje šiuos mokslus norėtų pabaigti.

„Galbūt ateity kibsiu ir į ultralengvojo lėktuvo kursus, nes daug dalykų man jau pažįstami iš sraigtasparnio mokslų.
Taip pat norėčiau grįžti į parašiutizmo hobį, nes vaikui gimus gerokai jį apleidau. Belieka išspręsti vieną esminį klausimą – surasti savaitėje 9 dienas ir daugiau valandų paroje. Tuomet viskas turėtų būti gerai“, – juokėsi vyras. 

Aviacijos šventės nuotraukos – galerijoje:

Naujausi straipsniai