Avgustina Issengel iš „Paslapčių namų“ po 4 mėnesių pažinties susituokė su Mantu Vekteriu

Avgustina Issengel ir Mantas Vekteris / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-06 16:36
Realybės šou „Paslapčių namai“ išgarsėjusi Avgustina Issengel (23) šeštadienio pavakarę ištekėjo už savo mylimojo, verslininko Manto Vekterio (26), praneša Žmonės.lt. Pora amžiną meilę prisiekė Kryžių Švč. Mergelės Marijos Rožinio Karalienės koplyčioje, Lazdijų rajone.

A.Issengel ir M.Vekteris susituokė vos po keturių mėnesių pažinties. Nuotaka Žmonės.lt pasakojo, kad savo vyrą pamilo tiesiog iš pirmo žvilgsnio.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pasveikinti jaunavedžių Lazdijų rajone susirinko jų artimieji ir draugai. Tarp jų – ir žinomi veidai. Pavyzdžiui, modelis Elita Citovičiūtė su draugu Ronaldu.

Prie altoriaus A.Issengel žengė vilkėdama jos mamos, dizainerės Jelenos Issengel pasiūtą nuotakos suknelę. Sako, apie jokią kitą dizainerę ir pagalvoti nebūtų išdrįsusi.

Žmonės.lt nuotaka pasakojo, kad prie altoriaus žengė visai rami – juk nėra abejonės, kad Mantas yra tas vienintelis. Nors kiti į jųdviejų meilės istoriją gal ir žvelgtų atsargiai – įsimylėjėliai pažįstami vos keturis mėnesius.

„Susipažinome balandžio mėnesį, pora dienų prieš Velykas. Su drauge važiavome į Druskininkus, ten turėjome bendrų pažįstamų ir, galima sakyti, susipažinome per draugus. Galima sakyti, kad meilė iš pirmo žvilgsnio“, – Žmonės.lt sakė A.Issengel.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Avgustina ir Mantas netruko tapti pora: „Po savaitės su būriu draugų važiavome į Palangą, tada pradėjome būti kartu, ir viskas.“

O ir susižadėjo pribloškiančiai greitai. „Jau antrą pažinties dieną ėmėme šnekėti apie žiedą. Jis ėmė kažką kalbėti, o aš atsakiau, kad kai bus žiedas ant rankos, tada ir aiškinsimės. Po dviejų savaičių jis man žiedą ir atvežė. Pirmiausia, turbūt, ne meilė, o susižavėjimas buvo, bet viskas išėjo taip. Juokais, juokais, o va. Pradžioje tikrai vien juokavome“, – šypsojosi nuotaka.

Žmonės.lt ji pasakojo, kad M.Vekteris ją pirmiausia patraukė savo paprastumu. Staigų sprendimą tuoktis tučtuojau palaimino ir jaunavedžių tėvai.

„Ir Manto, ir mano šeimos labai laimingos. Mus labai palaiko, žinią priėmė labai gerai. Ir draugai džiaugiasi. Tėvai sako, kad šaunuoliai, kad susipažinsime santuokoje. Nieko keisto – panašiai ištekėjo ir mano sesė. Dabar ji jau ir vaiką augina. Jų santuoka labai laiminga. Nežinau, kas geriau, – draugauti daug metų ir taip ir nesusituokti, ar susituokti ir pažindintis santuokoje. Gal taip net ir įdomiau“, – svarsto A.Issengel.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tiesa, pasakodama savo meilės istoriją Avgustina atvirauja, kad gyvenime jai tokie spontaniški sprendimai iš tiesų nėra būdingi: „Bet niekada negali žinoti... Manau, kad ne su bet kuo šitaip galima. Šiuo atveju man atrodo, kad Mantą pažįstu tarsi daugybę metų. Jis pasijautė taip pat. Turbūt tai dėl to viskas šitaip.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Po vestuvių A.Issengel nusprendė pasikeisti pavadę – pasiėmė vyro. Susirinkusius svečius pora pakvietė į netoli Druskininkų esančią sodybą – ten patys, be jokių pagalbininkų, surengė puotą. „Norėjome modernių, šiuolaikiškų vestuvių, be jokių tradicijų“, – sakė nuotaka.

Kol kas apie jokį medaus mėnesį pora nesvajoja: „Apie viską galvosime vėliau. Dabar norisi tik atšvęsti.“

Ir apie šeimos pagausėjimo galimybę galvos vėliau: „Kol kas planas yra tiesiog susituokti, vėliau – keli verslo reikalai. O po to jau matysime.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai