Avarijoje žuvo Vokietijos princas Otto von Hessenas

Otto von Hessenas/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-20 11:40
Motociklo avarijoje žuvo Vokietijos princas Otto von Hessenas. Vyrui buvo 55-eri. Kaip praneša vietinis laikraštis „Bild“, vairuodamas savo „Ducati Multistrada 1260“ vyras trenkėsi į apsauginį greitkelio atitvarą Bavarijos žemėje.

Otto buvo kilęs iš Vokietijos karališkosios šeimos dinastijos, turinčios ryšių su Prūsijos valdovais. Buvo manoma, kad monarcho šaknys – nutolusios nuo Britanijos karališkosios šeimos. 

„Dėl nežinomų priežasčių motociklo vairuotojas prarado kontrolę ir trenkėsi į apsauginį greitkelio atitvarą“, – teigė vietinė policija. Nelaimė įvyko sekmadienį, kaip teigė policija, kol kas nėra aišku, ar vairuotoją galėjo apakinti saulė ar kaip kitaip paveikti oro sąlygos. Manoma, kad avarija įvykti galėjo dėl per didelio greičio. 

 

Otto von Hessenas/ Socialinių tinklų nuotr.
Otto von Hessenas/ Socialinių tinklų nuotr.

Tai ne pirmas kartas kuomet princas viršijo greitį. 2010-aisiais jis buvo sustabdytas už greičio viršijimą – jam buvo uždrausta vairuoti net devynis mėnesius. Tiesa, sumokėjęs 3600 eurų baudą monarchas išvengė kriminalinių kaltinimų.

1998-aisiais Otto Las Vegase vedė Carla Blickhäuser. Po 19 metų trukusios santuokos poros santykiai nutrūko. Otto ir Carla susilaukė keturių vaikų: Maxo, Leopoldo, Moritzo ir Elenos. 

 

 

Otto von Hessenas/ SCANPIX nuotr.
Otto von Hessenas/ SCANPIX nuotr.

Otto von Hessenas buvo pagarsėjęs motociklų mylėtojas. „Jis buvo labai kilnus, labai daug dirbantis žmogus“, – „Bild“ pasakojo artimas velionio draugas. Otto von Hessenas buvo žinomas verslininkas, jam priklausė greitojo restorano „McDonalds“ francizė.

Anot jo darbuotojų, jis buvo „nuostabus žmogus“. „Progomis, jis netgi pats kepdavo sumuštinius. Jis buvo geriausias vadovas pasaulyje, kuris visuomet palaikydavo savo darbuotojus“, – pasakojo jie.

Temos:
Aktualu Mirtis

Naujausi straipsniai