Avarijoje žuvo kylančios britų grupės „Her's“ nariai

Stephenas Fitzpatrickas ir Audunas Laadingas
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienio vakarą garsios grupės iš Liverpulio „Her's“ nariai: Stephenas Fitzpatrickas ir Audunas Laadingas tragiškai žuvo autoavarijoje turo po Ameriką metu, praneša užsienio naujienų portalas „The Guardian“.

Anot minėto šaltinio muzikantai buvo pakeliui į koncertą, kuris turėjo įvykti Santa Ana mieste Kalifornijoje. Dieną prieš avariją grupės nariai pasirodė BBC muzikinėje programoje. „Her's“ Šiaurės Amerikoje turavo jau antrą kartą.Netrukus grupės nariai turėjo išleisti debiutinį savo albumą ir planavo surengti net 19 pasirodymų.Praeitą vasarą leidinys „The Guardian“„Her's“ įvardijo, kaip sparčiai kylančią muzikos grupę, kurią „verta pasekti“.


„Mums dūžta širdis. Jų energija, vibracija ir talentas puikiai apibūdina mūsų kompaniją. Jie buvo labai šilti žmonės, jautrūs, turėjo puikų humoro jausmą. Kaskart kai jie užsukdavo į mūsų biurą – pakeldavo nuotaiką. Jie buvo daugiau nei draugai, jie buvo – tarsi broliai. Jų draugystę buvo labai malonu stebėti“, – sakė įrašų kompanijos, kuriai priklausė „Her's“ atstovai.

Skaitykite daugiau