Avalynės kūrėjai Maslauskai greit sūpuos pirmagimį: „Norime būti jaunais tėvais“

Gintarė ir Benas Maslauskai / „Karina ir Gintas“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-13 09:00
„Pandeminius metus išnaudojome naujai verslo strategijai formuoti, kristalizavosi kelerius metus gvildentos idėjos, o mūsų su žmona Gintare bei komados pasiektus rezultatus jau visai netrukus išvys plačioji auditorija. Dar ypatingesni šie metai tapo, kai aplankė žinia apie būsimą vaikelį. Su Gintare greit sūpuosime kūdikį, tad laimingesni ir būti negalime“, – portalui Žmonės.lt pasakoja avalynės kūrėjas, įmonės „Batų namai“ savininkas Benas Maslauskas (25).

Palangoje prieš metus susituokę lietuviškos avalynės kūrėjai Benas Maslauskas ir Gintarė Petreikytė jau tuomet atrodė it sutverti vienas kitam – versli pora po tuoktuvių iš karto sugrįžo į darbus ir net neabejojo dėl bendro sprendimo medaus mėnesį iškeisti į saviraišką profesinėje srityje. Perfekcionizmo, naujovių bei vienas kito palaikymo vedini Benas ir Gintarė per pastaruosius metus įgyvendino ilgai brandintą idėją ir netrukus „Batų namų“ avalynės gerbėjai susipažins su nauju, be galo inovatyviu avalynės prekiniu ženklu „Mas Laus“.

„Po vestuvių ir per karantiną poilsis mums nerūpėjo. Norėjome dirbti, tą sėkmingai ir darėme. Žinoma, dėl užsidariusio pasaulio kai kurios pareigos liko nuošalyje, bet mažai buvo kada pergyventi, mėgavomės atsiradusiu laiku specialiam projektui. Vienintelė savaitė, kurią turėjome laisvesnę, buvo Kalėdų laikotarpiu“, – pasakoja B.Maslauskas.

Gintarė ir Benas Maslauskai / „Karina ir Gintas“ nuotr.
Gintarė ir Benas Maslauskai / „Karina ir Gintas“ nuotr.

Balandžio mėnesį jaunąjį avalynės kūrėją aplankė gyvenimą keičianti naujiena – žmona Gintarė pastojo. Šią žinią vyras išgirdo likus kelioms dienoms iki 25-ojo gimtadienio. Dabar jis šypsosi, kad visi rūpesčiai tą akimirką tapo nebesvarbūs, o širdį persmelkė dar niekada neužfiksuotos emocijos.

„Labai džiaugiamės ir laukiame kūdikio. Kai Gintarė man pranešė šią naujieną, važiavau automobiliu į Kauną. Pamačiau, jog žmona siunčia kažkokią fotografiją ir kad galėčiau pasižiūrėti atidžiau, stabtelėjau degalinėje. Prireikė kelių sekundžių, bet galiausiai susigaudžiau, kas vyksta. Galutinės detalės sugulė galvoje, kai namuose pamačiau Gintarę. Be galo džiaugiausi, buvo taip gera. Seniai kalbėjome su žmona, jog norime būti jaunais tėvais. Nesame tokie užkietėję karjeristai, kad dėl darbo aukotume šeimyninę laimę“, – atvirauja Benas.

Verslininkas neslepia, jog dabar su žmona jiedu kaip niekada anksčiau sustiprėjo, jų komanda tapo neišskiriama, o ir į ateitį bei asmeninės bei profesinės srities persipynimą jiedu žvelgia pozityviai.

Gintarė ir Benas Maslauskai / „Karina ir Gintas“ nuotr.
Gintarė ir Benas Maslauskai / „Karina ir Gintas“ nuotr.

„Mums svarbiausia – vidinė ramybė. Manau, nemažai skubame, lekiame, dirbame, bet atsiradus kūdikiui, tai turės keistis. Šeimos narys pakoreguos įprastą ritmą, bet iš jo visai neiškrisime. Tiek aš, tiek Gintarė keisimės pareigomis, dirbsime kaip komanda, ką sėkmingai darėme iki šiol.

Tikrai nebūsiu tas vyras, kuris rūpinasi vien verslu. Pirmuosius mėnesius vaikučiui labiausiai reikia mamos, tad aš gal ir menkas pagalbininkas, na, bet sauskelnes keisti galėsiu, padėti buityje. Žiūrėsime, kol kas nieko neplanuojame. Turime šaunių močiučių, kurios, manau, padės. Kūdikio abi labai laukia. Paprastai mes su Gintare  viską dėliojame, apmąstome ramiai, niekur neskubame. Žinome, kad mums pavyks ir verslas tikrai nenukentės“, – kalba Benas.

Pora birželio 13 dieną mini vestuvių metines, tačiau atšvęsti planuoja tik kelios dienos po.

Susituokė Benas Maslauskas ir Gintarė Petreikytė
Susituokė Benas Maslauskas ir Gintarė Petreikytė

„Norime pristatyti naująjį projektą, o tuomet šiek tiek atsipalaiduosime, vyksime drauge prie jūros. Esame iš tų šeimų, kurioms specialių progų kažką suplanuoti  nereikia. Jei ilsimės, tai dažniausiai būna greit ir operatyviai sugalvota.

Šiuo metu visos mintys sukasi apie vaikelį ir naują projektą, kuris išties ne toks ir naujas. Idėją apie išskirtinių batų prekinį ženklą palaikė ir mano šviesaus atminimo tėtis Žanas. Jam buvo puikiai pažįstamas mūsų noras sukurti kažką, ko Lietuvoje dar nėra, todėl su jo palaiminimu, su puikios komandos pagalba mes su Gintare galiausiai įgyvendinome savo siekius“, – sako Benas.

Naujausi straipsniai