Avalynė vasarą. Kas kada tinka?

Brigitte Bardot stiliaus, „Creatures of Comfort“ / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Vasara pats demokratiškiausias laikas renkantis avalynę. Tinka ir basutės, ir paplūdimio šlepetės, ir klasikiniai aukštakulniai. Viena detalė – svarbu tinkamai pasirinkti progą.

O vasarą jų tikrai netrūksta. iš darbo skubame į vakarėlius, einame pasivaikščioti ar lankomės koncertuose, keliaujame, atostogaujame ir mėgaujamės kepsniais gamtoje. Patogu ir stilinga – toks pagrindinis reikalavimas vasarinei avalynei.

Darbas biure

Mada demokratiška: pėdkelnės, kaip ir uždari bateliai, daugelyje darbo vietų nėra privalomi. Tačiau paplūdimio šlepetės net ir demokratiškiausiame biure netiks. Stilingos basutės ir pedikiūras – idealus pasirinkimas, jei nesate varžoma protokolo reikalavimų. Jei nespėjote pasigražinti – ne bėda. Rinkitės avalynę uždara „nosimi“.

„Christian Dior“ / Vida Press nuotr.

Laisvalaikis mieste

Rinkitės avalynę atsižvelgdamos į tai, ką ketinate veikti. Ilgiems, romantiškiems pasivaikščiojimams tiks ir patogiosios espadrilės, ir balerinos, sportbačiai, įvairiausios basutės ir šlepetės. Tačiau šlepetės šlepetėms nelygu. Šiemet madingos minkštos, puoštos natūraliu ar dirbtiniu kailiu. Pritaikytas baseinams ir pirtims – ten ir palikite. Mieste jos visada atrodo prastai.

Milano mados savaitė, gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Atostogos

Per atostogas pagrindinis kriterijus renkantis batus – patogumas. Kuo daugiau vaikštote, tuo svarbiau, kad avalynė būtų laidi orui ir storapadė. Tačiau patogi visai nereiškia, kad nuobodi. Paplūdimyje maloniausia vaikščioti basomis, todėl į jį keliauti geriausia įsispyrus į patogias šlepetes – jokių kulniukų ar nepatogių raištelių. Espadrilės jau ne pirmą sezoną susiranda naujų gerbėjų.

Espadrilės / Vida Press nuotr.

Šventės ir vakarėliai

Vasara vestuvių ir kitokių švenčių metas. Tai laikas, kai galite rinktis puošnią, gausiai dekoruotą avalynę. Kuo ryškesnis ir kokybiškesnis pedikiūras – tuo įspūdingiau atrodysite. Pasinaudokite proga, nes mūsų klimato juostoje tokių galimybių nebūna daug.

„Miu Miu“ / Vida Press nuotr.

Iškylos

Džinsai ir sportiniai bateliai patogu, bet – pabodęs ir neįdomus derinys. Ilgos suknelės ir sijonai, šortai ar lengvos kelnės gali padiktuoti gerokai įdomesnius variantus.

„Miu Miu“ / Vida Press nuotr.

Beje, nors vasara trumpa, tačiau tai nereiškia, kad ir atvėsus orams negalėsite avėti prabangių basučių. Pedikiūras madingas visus metus, taigi, ir slėpti jo nėra jokio reikalo. Tiesa, tai jau prabangesnio gyvenimo smulkmena. Bet retsykiais galima pasimėgauti?

Avalynė vasarai (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau