Australų režisierius kuria realybės šou, kuriame pardavinės dalyvių nekaltybę

Režisierius Justinas Sisley'us pardavinėja realybės šou dalyvių nekaltybę / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-23 11:54
Vieni televizijoje ieško žmonos, kiti siekia, kad juos pastebėtų muzikos prodiuseriai, o štai australų režisierius savo kuriamame realybės šou mėgins dalyviams padėti parduoti savo nekaltybę. Taip, jūs tikrai teisingai perskaitėte – televizija pardavinės, ko gero, pačią asmeniškiausią žmogaus gyvenimo akimirką.

Australų filmų kūrėjas Justinas Sisely‘us praėjusiais metais tapo kontraversiška persona. Mat jis nusprendė kurti dokumentinį realybės šou „Virgins Wanted“ (liet. „Ieškomi nekalti“), rašo portalas Huffingtonpost.com. Jame vyras ir moteris aukcione pardavinėja teisę į savo nekaltybę.

Pirmiausia režisierius turėjo sumanymą sukurti tiesiog dokumentinį filmą apie šį fenomeną. Tačiau dabar jis savo kūrinį įvardija kaip TV realybės šou, kuris bus pristatytas pramoginių laidų mugėje, šį spalį vyksiančioje Kanuose.
„Mano dokumentika virto serialu. Mes pasirašėme platinimo kontraktą su vienu iš didžiausių tarptautinių televizinio turinio platintojų“, – portalui Huffingtonpost.com sakė J.Sisley‘us.

Pasaulinis susidomėjimas režisieriaus kuriamu realybės šou padėjo jam atrasti verslininko gyslelę, todėl jis tikisi sukurti būsimo serialo franšizę.

„Mes gauname daugybę laiškų iš projekte norinčių dalyvauti dar nekaltybės nepraradusių asmenų ir jų pirkėjų iš viso pasaulio (apie 50 per savaitę). Jau gavome 500 vaizdo įrašų, kuriuose norintys dalyvauti asmenys paaiškina priežastis, kodėl nori dalyvauti šiame projekte“, – sakė J.Sisley‘us

„Virgins Wanted“ projektas nuo pat jo pristatymo 2010 metų gegužę sulaukia kontroversiškų ir skeptiškų įvertinimų. Tačiau 2012-ųjų spalį jis pasiekė populiarumo apogėjų, kuomet buvo paskelbta, kad dokumentinėje juostoje nusifilmavusi brazilė Catarina Migliorini už savo nekaltybę iš ją perkančio japono Nacu gaus 780 tūkst. JAV dolerių. Tiesa, už jos kolegos vaikinuko Alekso Stepanovo nekaltybę pirkėja iš Australijos pasiūlė gerokai mažiau – vos 3 tūkst. JAV dolerių.

Štai generalinis prokuroras, brazilas Joao Pedro de Saboia Bandeira de Mello Filho patikino, kad filmų kūrėjas, jei dalyvė C.Migliorini sutiks parduoti savo nekaltybę, sulauks legalių kaltinimų prostitucija. Režisierius, savo ruožtu tikino, kad pats aktas vyks lėktuve ir taip bus galima išvengti teisės aktų pažeidimų ar baudų.

Nepaisant to, kad TV laida dar nėra rodoma ir neturi konkrečių platintojų, jos dalyvė Catarina tapo tikra žvaigžde Brazilijoje. Mergina net tapo vyrams skirto žurnalo „Playboy“ viršelio veidu savo šalyje.

youtube.com iliustr.
youtube.com iliustr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai