Australijos prekybos tinklas pašalino žurnalus su nuogos Mirandos Kerr nuotrauka

Miranda Kerr / „Harper's Bazaar“/Steven Chee nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-19 18:56
Žurnalo „Harper's Bazaar“ viršelio nuotrauka, kuriai manekenė Miranda Kerr pozavo nuoga, sukėlė audrą jos gimtojoje Australijoje – vienas prekybos centrų tinklas išėmė tą leidinį iš lentynų.

Tai nuotraukai gražuolė pozavo be drabužių, tik avėdama aukštakulnius, tačiau tai labai nepatiko Australijos prekybos tinklo „Coles“ vadovams.

Jie pašalino šį žurnalą iš beveik 800 parduotuvių visoje šalyje, sulaukę virtinės pirkėjų skundų.

„Atsakydami į savo klientų, kurių daugelis apsipirkinėja su savo vaikais, atsiliepimus, pašalinome tą žurnalą iš prekybos anksčiau šią saveitę“, – „Coles“ atstovė sakė dienraščiui „The Guardian Australia“.

„Harper's Bazaar Australia“ vyriausioji redaktorė Kellie Hush komentavo šį sprendimą žiniasklaidos bendrovei „FairfaxMedia“: „Sulaukiau daugybės teigiamų atsiliepimų iš viso pasaulio dėl Mirandos fotosesijos. Apmaudu, kad „Coles“ nepripažįsta tos nuotraukos meninio vientisumo.“

„Ji labai skoninga. Mes žinome taisykles. Ten nedemonstruojama nieko neskoninga, ir ta nuotrauka tikrai graži... Manau, ji yra įsimintina, ir tikiu, kad ta nuotrauka taps ikoniška, kai visa tai nurims“, – K.Hush sakė portalui „Mediaweek“.

Pati Miranda šio skandalo kol kas niekaip nekomentavo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai