Australijoje viešinti Meghan Markle atskleidė, kaip nėštumas pakeitė jos savijautą

Meghan Markle ir princas Harry / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-20 09:42
Pirmadienio rytą pasaulį apskriejo džiugi žinia – gegužę žiedus sumainę princas Harry ir Meghan Markle ateinantį pavasarį sulauks šeimos pagausėjimo.

Naujieną, kad šeima netrukus pagausės M. Markle ir princas Harry artimiesiems pranešė per savaitgalį vykusias princesės Eugenie vestuves.

Žinia, kad Sasekso hercogai netrukus taps tėvais žiniaklaidoje pasklido praėjus kelioms valandoms, po jų lėktuvo nusileidimo Australijoje. Vizito metu pora žemyne praleis net 16 dienų.

Ketvirtąją vizito dieną karališkoji pora aplankė vieną žymiausių pasaulyje „Bondi“ paplūdimių. Kalbėdama su taip pat besilaukiančia vietine Charlotte Connell, M. Markle prasitarė, kad kūdikis jai jau neduoda ramiai miegoti naktimis. 

Meghan Markle / Vida press nuotr.
Meghan Markle / Vida press nuotr.

„Meghan sakė, kad jos nėštumas – primena „jet lag“ (red. – laiko juostų pakeitimo efektą). Ji sakė, kad šį rytą prabudo pusę penkių ryto ir pradėjo daryti jogą, nes niekaip negalėjo užmigti“, – reporteriams pasakojo C. Connell.

Joga Meghan gyvenime užima didžiulę vietą. Jos mama, Doria Ragland, Los Andžele jau dirba jogos instruktore. „Jogą kartu su mama pradėjau daryti nuo septynerių“, – anksčiau yra prisipažinusi M. Markle.

Meghan Markle ir princas Harry / Vida press nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry / Vida press nuotr.

Žinią, kad Sasekso hercogai netrukus taps tėvais pirmadienį pranešė Kesingtono rūmai.

„Karališkosios didenybės, Sasekso hercogas ir hercogienė džiaugiasi galintys pranešti, kad Sasekso hercogienė 2019-ųjų pavasarį sulauks kūdikio. Karališkosios didenybės dėkoja už palaikymą, kurio sulaukė iš viso pasaulio žmonių per jų vestuves gegužę ir yra laimingi galėdami džiugiomis naujienomis pasidalyti su visais“, – skelbė oficialus karališkosios šeimos puslapis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai