Australas sukūrė didžiausią pasaulyje instaliaciją iš 120 kilometrų kalėdinių lempučių

Australijoje - didžiausia kalėdinių lempučių instaliacija / „Scanpix“ / AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-09 16:13
Kai Australijoje advokatu dirbantis Davidas Richardsas prieš ketverius metus pirmą kartą pabandė kalėdinėmis lempučių girliandomis išpuošti savo namus, jis net nenumanė, kad per kelerius metus šis jo užsiėmimas virs didžiule aistra.

Šiuo metu trijų vaikų tėvas save šmaikščiai vadina „vyruku, pašėlusiu dėl kalėdinių lempučių“. Ir tokią etiketę jis sau klijuoja tikrai ne veltui.

Šiais metais jam buvo patikėta itin didi užduotis – kalėdinėmis lempučių girliandomis išpuošti didžiausią miesto prekybos centrą „Petrie Plaza“. Iš peties padirbėjęs D. Richardsas pranoko lūkesčius ir sukūrė epišką Kalėdų instaliaciją net iš 120 km ilgio lempučių girliandų ir daugiau kaip vieno milijono lempučių. Vyriškis iš lempučių netgi sukūrė tris didžiules 3D kalėdines dovanas.

Į pagalbą pasikvietęs šviesų architektus, elektros inžinierius ir keletą dizainerių, prie šios įspūdingos instaliacijos D. Richardsas dirbo devynis mėnesius.

Ši Davido Richardso sukurta kalėdinių lempučių instaliacija jam pelnė jau trečiąjį įrašą Guinnesso rekordų knygoje. Praėjusiais metais pasaulio rekordą jis pagerino išpuošdamas lemputėmis savo namus (tuomet buvo sunaudota daugiau kaip 500 tūkst. lempučių), o pirmąjį kartą į Guinnesso knygą jis buvo įrašytas 2011 metais.

„Lempučių girliandos įkvepia žmonėms kalėdinės nuotaikos. Savo namus jau keletą metų jomis dekoruojame ir kasmet sulaukiame vis daugiau į jas pasižiūrėti norinčių lankytojų. Štai praėjusiais metais prie savo namų sulaukėme net 12 tūkst. žmonių iš įvairių miestų, o šiais metais tikiuosi dvigubai daugiau lankytojų“, – tikisi įspūdingos kalėdinės instaliacijos kūrėjas.

Tiesa, už galimybę pamatyti šią įstabią kalėdinių lempučių instaliaciją, reikia susimokėti simbolinį mokestį, tačiau jis renkamas dėl gero tikslo. Tinklalapiui odditycentral.com D. Richardsas atskleidė, kad visi surinkti pinigai, kaip ir praėjusiais metais, bus padovanoti vaikų labdaros fondui. (2013-aisiais šeimai pavyko surinkti beveik 140 tūkst. dolerių).

Kaip atrodo ši įstabi kalėdinė instaliacija, žiūrėkite vaizdo įraše.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama