Austra Skujytė Kaune pristatė globoje augantiems vaikams skirtą programa „Veik”

Socialinio projekto „Veik" skirto globoje augančių vaikų ir paauglių užimtumui skatinti akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-22 16:56
Jaunieji kauniečiai antradienį buvo pakviesti į lengvosios atletikos maniežą, kur jų laukė ne tik itin aktyviai suplanuota diena, kupina sportinių veiklų bei žaidimų, tačiau ir olimpietė Austra Skujytė. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su socialiniais partneriais, Lietuvos sporto universitetu ir Kauno miesto savivaldybe, sausio 22 d. startavo ir pristatė unikalią globoje augančių vaikų užimtumo programą „Veik“.

Ši iniciatyva, skirta kokybiškai ir turiningai užimti globoje augančių vaikų ir paauglių laiką, didintų jaunuolių užimtumą. „Jaunajai kartai turime skirti dėmesio, padėti ugdyti asmenybę, augti, tobulėti. Ne draudimais reikia siekti rezultatų, o bendravimo ir bendradarbiavimo dėka stiprinti pasitikėjimą vienų kitais. Tinkamas energijos nukreipimas, įdomios ir tobulėti padedančios veiklos, įvairūs sportiniai užsiėmimai gali padėti jiems, priimant teisingus sprendimus ateityje. Mūsų pareiga yra ne tik ginti, saugoti, bet ir padėti“, – teigia Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas Darius Pliavga.

Socialinio projekto „Veik" skirto globoje augančių vaikų ir paauglių užimtumui skatinti akimirka / Teodoro Biliūno nuotr.
Socialinio projekto „Veik" skirto globoje augančių vaikų ir paauglių užimtumui skatinti akimirka / Teodoro Biliūno nuotr.

Nuolat įvairius vaikams skirtus socialinius projektus bei vasaros stovyklas inicijuojantys ir organizuojantys pareigūnai džiaugiasi, jog programos „Veik“ vienais pagrindinių vaikams skirtų veiklų planuotoju tampa Lietuvos sporto universitetas. Jo atstovai taip pat turi patirties įvairiuose projektuose, kurių metu dėmesį skiria ir ugdyti padeda jaunuosius kauniečius bei Kauno rajono vaikus, augančius globoje.

„Tiek Kauno miesto savivaldybė, tiek ir Lietuvos sporto universiteto atstovai itin aktyviai ir noriai įsitraukė į šio projekto vykdymą. Socialinių partnerių dėka, įvairūs sportiniai užsiėmimai, žaidimai bei kitos aktyvios ir nuotaikingos veiklos, trunkančios visą pusdienį, vaikams bus organizuojamos du kartus per mėnesį“, – teigia Kauno apskr. VPK pareigūnai, tikėdamiesi, kad kiekvieno susitikimo metu vaikai gaus tik pačių geriausių teigiamų emocijų.

Temos:

Kaunas

Naujausi straipsniai