Austino futbolo klubą nusipirkęs M. McConaughey – apie savo vaikų ateitį sporte

14. Matthew McConaughey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-15 21:47
Aktorius Matthew McConaughey – itin gerbiamas gimtajame Teksase. Austino universitete garsenybė moko studentus vaidybos subtilybių. Taip pat žvaigždė yra paskirtas šio miesto Kultūros ministru bei rūpinasi savojo miesto futbolo komanda. Paklaustas, ar planuoja eiti politiko keliu, aktorius atsako paprastai – „nežinau“.

M. McConaughey teigia, jog „kol kas jam visiškai užtenka rūpesčių bei atsakomybių kaip kultūros ministrui, tad nesvarsto savo tolimesnės kandidatūros politikoje.

„Nenorėčiau, kad politika atimtų laiką iš mano gimtojo Austino ar jo futbolo komandos. Antra vertus, man ką tik sukako 50 metų. Savo, kaip Kultūros ministro, pagrindines atsakomybes matau tradicijų išsaugojimą visame Teksase, taip pat viso viešojo sektoriaus bei ugdymo įstaigų svarbos didinimą“, – sako M. McConaughey.

Matthew McConaughey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Matthew McConaughey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įrodydamas savo pasišventimą gimtinei, Oskarą pelnęs aktorius su visa šeima persikėlė į gimtąjį Austiną ir pavertė savo 3 vaikus bei žmoną tikrais Teksaso „Longhorns“ komandos sirgaliais.

Matthew McConaughey / „Scanpix“/AP nuotr.
Matthew McConaughey / „Scanpix“/AP nuotr.

„Jie ir taip žino nemenką dalį komandos narių, pažįsta trenerius, be to, jie dievina sportą. Man juk priklauso naujasis Austino futbolo klubas, mano vaikai žaidžia futbolą.

Manau, kad jų laukia puiki ateitis sporte, jei tik jie dės pakankamai pastangų. Be abejo, mums su žmona svarbiausia, kad atžalos užaugtų dorais, savimi tikinčiais bei pasitikinčiais žmonėmis ir galėtų galvoti savomis galvomis. Norėtume, kad jie patys viską išmėgintų ir patys pasirinktų, kas jiems tinka ir patinka. Visad jiems padėsime, kuo tik galėsime, bet nenorime jų versti daryti tai, ko jie nenori. Mokome vaikus gerbti ir savo, ir kitų žmonių pasirinkimus.“

Matthew McConaughey / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Matthew McConaughey / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Naujausiame interviu Matthew McConaughey – aktorius, dėstytojas, burbono gamintojas – paklaustas, ką paliks savo vaikams, atsakė:

„Galvojau apie tai jau kurį laiką. Manau, kad tiesiog kasdieną reikia būti geriausiu – nes tai, ką mes darome, apibūdina mus pačius ir formuoja mūsų atminimą, kai mūsų nebebus“.

Naujausi straipsniai