Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra: „Mūsų vestuvės – pavasario stebuklas rudenį“

Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: Žmonės
AA

„Prieš gerą dešimtmetį vargu ar iš mūsų būtų išėjusi pora“, – nusišypso dainininkė ir aktorė Austėja Lukaitė (34). Su „Suitsupply“ vyrų stiliaus ekspertu Pauliumi Stumbra (34) jie buvo tarytum iš skirtingų pasaulių: Austėją supo rimta akademinė aplinka, o Paulius verslui naudingas pažintis mezgė geriausiuose sostinės vakarėliuose. Tačiau šokių projekto užkulisiuose jie susipažino jau turėdami patirties, nugludinę aštrius savo kampus.

„Pradėjęs draugauti su Austėja, iškart suvokiau, kad niekas neatstos to, ką radau šiuose santykiuose“, – sako mylimai moteriai santuokos priesaiką Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje davęs stilistas.

Pora prisipažįsta, kad santuokai reikėjo subręsti. Pradėjo jiedu draugauti per karantiną. Per jį ir patikrino vienas kitą ne kartą.

„Nuo pat pradžių su juo jaučiau ramybę. Paulius mane priėmė visokią: neleido nugrimzti į liūdesį, užsisklęsti. Kai profesiniame lauke manęs niekam nereikėjo, buvau reikalinga jam, – pasakoja Austėja. – Gal poetiškai skambės, bet mes, iš pažiūros skirtingi, namuose esame giminingos sielos.“

„Sutikęs Austėją, subrendau – iš paauglio tapau vyru. Meilė leido į kasdienybę pažvelgti naujomis akimis“, – mylimajai antrina Paulius.

Ruoštis santuokai jiedu pradėjo likus keliems mėnesiams iki rugsėjo trečiosios. „Su Pauliumi susitarėme sveikai žiūrėti į vestuves ir neišprotėti, – juokiasi Austėja. – Norėjau išsinešti brangiausia – gerą emociją.“

Paklausti apie vienas kitam per tuoktuvių ceremoniją duotus pažadus, abu neslepia, kad labiausiai norėtų išlaikyti harmoningus santykius, apkeliauti pasaulį.

„Galvojame ir apie vaikus, tikimės, likimas mums jų dovanos. Su Pauliumi niekas negąsdina – džiaugiamės pradėję naują gyvenimo etapą kartu ir tikimės, kad kuo toliau, tuo smagiau ir prasmingiau leisime savo laiką.“

Interviu bei gražiausios šventės akimirkos – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Skaitykite daugiau