Austėja Jablonskytė: „Pagalvojau, kad jokia kita moteris nesugalvos taip apsirengti“

Stilistė Austėja Jablonskytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2018-01-21 21:58
Austėja Jablonskytė „Žmonės 2018“ apdovanojimuose, kaip ir visuomet, atkreipė visų dėmesį. Kaip teigia stilistė, jos įvaizdis įkvėptas praeities – milžiniški auskarai ir vėrinys, žemę šluojanti bordo suknelė, nusėta spindinčiais žvynais, trumpų plaukų perukas ir plunksna – Austėja atrodė išties efektingai.

Paklausta, kas sukūrė jos stilių, moteris nusišypsojo: „Du žodžiai: Juozas Statkevičius. Tai trečias kartas, kai Juozas mane rengia: buvo ateitis – celofaninė žvaigždė; praėjusiais metais buvo baletas, o dabar nusprendėme, kad reikia keliauti į praeitį, nes pagalvojau, kad jokia kita moteris nesugalvos taip apsirengti.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Pernai metais vykusiuose apdovanojimuose kalbinta Austėja tuomet teigė, kad ne visi žmonės Lietuvoje paiso nurodyto aprangos kodo ir kad tokių renginių, kaip „Žmonių“ apdovanojimai, reikėtų daugiau.

Koks įspūdis stilistei susidarė šiemet? Ir ar pasikeitė situacija per metus?

„Dar nespėjau visų svečių pamatyti, bet tie, kurie krito į akį, tikrai pasipuošę, ir aš tuo labai džiaugiuosi. O šiaip sakau nuoširdžiai: situacija Lietuvoje gerėja. Žmonės turbūt tai, kas nurodyta kvietime, skaito, ir atsiranda daugiau drąsos, kad kažkaip įdomiau apsirengti, pasipuošti. Tai tikrai džiugina mano širdį“, – teigė A. Jablonskytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai