Aušrinė Armonaitė – apie vyrą, turintį verslą Afrikoje, makaronus virtuvėje ir „žolę“ Amsterdame

Aušrinė Armonaitė su vyru Edgaru / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-19 12:40
Mažai kas žino, bet Aušrinė Armonaitė santuokoje su vyru Edgaru Stanišausku gyvena jau dešimt metų. Politikei – dar tik 31–eri, o mergautinę pavardę politikė pasiliko kaip „brendą“.

„Susipažinome liberalaus jaunimo veikloje, o kai tuokėmės, kalbėjom, kokia pavardė geriau būtų. Ir jis pats sakė, kad jeigu noriu savo pasilikti, tikrai galiu pasilikti ir kurti savo brendą. Taip jis panašiai pasakė“, – apie laidoje KK2 atviravo Laisvės partijos pirmininkė.

Pasak jos, vyras ją labai palaiko, domisi žmonos veikla, pataria, kritikuoja. „Ir ta vyro kritika yra tikrai žiauriausia, kokią aš gaunu, lyginant su šiaip kritika“, – sakė A.Armonaitė.

Aušrinės vyras Edgaras Stanišauskas yra verslininkas Afrikoje. Pirmąją koronos bangą jis praleido užstrigęs Afrikoje, o kai grįžo, Aušrinė jau turėjo savo partiją ir ruošėsi šturmuot valdžią. Sutuoktiniai matosi mažai.

„Šitie pusę metų buvo milžiniški iššūkiai tiek karjeros prasme, tiek man asmeniškai, tiek jam. Ir taip, ir dabar bandysime kažkaip susidėlioti tą naują gyvenimo etapą“, – sako politikė, prisipažįstanti, kad Edgaras jai ne tik vyras, bet ir draugas. Pora beveik nesipyksta.

Aušrinė Armonaitė su vyru Edgaru / Asmeninio archyvo nuotr.
Aušrinė Armonaitė su vyru Edgaru / Asmeninio archyvo nuotr.

Tiesa, su šeimynine buitimi Aušrinei šiek tiek sunkiau, ji nemėgsta ir nemoka gaminti valgyti. Na, nebent kokius makaronus. „Nesu tas žmogus, kuris mėgsta namų ruošą, man tai yra labai nepatinkantis dalykas. Tačiau aš neturiu namų tvarkytojos, pati susitvarkau.“

Kaip pastebi LNK laida, Aušrinė per televizorių atrodo labai kalbi, bet savaitgalius mėgsta leisti ramiai, su vyru, su draugais prie jūros. O dabar išvis svajoja apie vakarą be jokių darbų.

Aušrinė Armonaitė / LNK nuotr.
Aušrinė Armonaitė / LNK nuotr.

Kadangi  Aušrinės partija yra Laisvės partija, KK2 paklausė apie žolės rūkymą.

„Esu rūkiusi žolės, pirmą kartą mes tai pabandėme Amsterdame prieš kokius 11 metų. Man visiškai nepatiko, iš tikrųjų, buvo kam patiko, bet man to poveikio, kaip visi galvoja, kad čia labai fun, nebuvo. Ne, aš dabar nerūkau žolės, jeigu toks klausimas“, – nukirto Aušrinė.

Naujausi straipsniai