Aušra Žvirblienė-Haglund į kolekcijos pristatymą sukvietė žinomiausius modelius

Aušros Žvirblienės-Haglund kolekcijos „Secretas“ pristatymas / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-05-17 20:57
Ilgą laiką naujos kūrybos nepristačiusi dizainerė Aušra Žvirblienė-Haglund nutarė sugrįžti iš tylos ir ketvirtadienio vakarą Vilniuje, naujuosiuose Dailės akademijos rūmuose pristatė naują rankinių kolekciją „Secretas“.

Į gausų svečių renginį atskubėjo dizainerės artimieji, bičiuliai, mados kūrėjai. Baltų kalijų puokštę nešinas atėjo Liutauras Salasevičius, trumpam į renginį užbėgo Žilvinas Grigaitis, naujomis rankinėmis grožėjosi Jolanta Sadauskienė, Irena Marozienė ir kiti žinomi žmonės.

Aušros Žvirblienės-Haglund daina nustebino dizainerės dukra Melani Pettersson, atlikusi garsųjį Adele kūrinį „Rolling In the Deep“.

Tačiau svarbiausia vakaro vinimi tapo kolekcija „Secretas“ ir ją pristatę modeliai – dizainerė sukvietė žinomiausius Lietuvos podiumo veidus ir kitus garsius žmones. Rankines pristatė ne tik A.Žvirblienės-Haglund sūnus Gabrielis Žvirblis, bet ir Jonas Stankevičius, Ignas Krupavičius, Mantas Petruškevičius bei egzotiškasis Jeanas Claude‘as Edorhas. Modeliu tapo ir kūrėjos dukra Melani, Meda Jonaitytė bei Julija Maslinskaja-Ulvydienė.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

„Pavyksta viskas, kas turi pavykti. Šios kolekcijos modeliai – žmonės, su kuriais aš anksčiau ar vėliau esu bendravusi. Man užteko jiems paskambinti ir visi jie pasakė: „Dėl tavęs, Aušra, taip.“ Ši kolekcija po ilgo tylėjimo man dar kartą patvirtino, kas aš esu. Tie, kurie čia atėjo, sudalyvavo – didžiausias mano įvertinimas“, – po pristatymo portalui Žmonės.lt sakė A.Žvirblienė-Haglund.

Kūrėja tikino vaikus į pristatymą pakvietusi todėl, kad šie yra jos gyvenimo dalis, kaip ir kūryba. „Turiu būti dėkinga jiems, kad jie supranta, kai būnu pikta ar pavargusi, dirbu tik prie kolekcijos. Ši diena – man didelė šventė. Dažnai nesuprantu, kodėl kiti dizaineriai būna pavargę. Taip, mes nemiegame naktimis, bet reikia mokėti švęsti“, – šypsojosi moteris nuo galvos iki kojų šilkiniais drabužiais aprengusi jos rankines demonstravusius modelius.

A.Žvirblienė-Haglund prisipažino, kad šią kolekciją kūrė ilgai – ne sykį ėmusis darbo dėjo jį atgal į stalčių. „Sunkiai išgyvenau mamos netektį, tai labai atsiliepė. Ne kartą suprasdavau, kad dar ne laikas, keliavau, daug galvojau. Kai atėjo laikas, vizija buvo aiški“, – sakė ji. Dizainerės kolekcija „Secretas“ – pirmoji po dvejų su puse metų tylos.

Jau pirmadienį A.Žvirblienė-Haglund keliauja porai savaičių atsipūsti į Niujorką, kur vyksta asmeniniais reikalais. Šiame mieste ji ketina naujuosius darbus pristatyti vasaros pabaigoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai