Aušra Štukytė vertina natūralumą, bet nesako „ne“ dirbtiniam grožiui: „Pateisinu visas priemones“

Aušra Štukytė / „Fotogenijų“ nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-10-16 15:29
„Būti gražiai man svarbu šimtu procentų“, – sako aktorė Aušra Štukytė. Sveikesnis gyvenimo būdas, subalansuota mityba, didesnis dėmesys fizinei veiklai – per pastaruosius metus ji akivaizdžiai išgražėjo, ką reiškia vien beveik 20 pamestų kilogramų.

Naujame serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ sezone aktorė žiūrovams pasirodė atsinaujinusi. Jos herojė Jolanta nusprendė persidažyti plaukus raudonai o tuo pačiu atidarė ir grožio saloną.

Tiesa, raudonplaukės įvaizdžiu Aušra džiaugiasi tik ekrane, realiame gyvenime ji vis dar ilgakasė blondinė. Tačiau gyvenime Aušra sako išbandžiusi daug skirtingų įvaizdžių, ypač studijų metais. Tuomet aktorė sako drąsiai keitusi šukuosenas, tiek jų ilgį, tiek spalvą.

„Maždaug prieš septynerius metus buvau nusirėžusi ilgus šviesius plaukus ir tapusi juodaplauke, vėliau vėl užsiauginau į juodas kasas, iš juodų pusę nusirėžiau ir buvau rudaplauke. Tačiau dabar jau norisi natūralumo“, – kalbėjo Aušra.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kuris įvaizdis jai pačiai labiausiai patiko? „Visi jie labai skirtingi, kiekvienas – savu metu įdomus. Tačiau turbūt labiausiai įsiminė juodi trumpi plaukai. Tuomet manęs draugai gatvėje nepažindavo, turėdavo praeiti pusė minutės, kol suprasdavo, kad čia – aš. Man visuomet labai padėjo Liutauras Salasevičius, mes nuo mokyklos laikų draugai, jis visuomet rūpinosi mano plaukais. Todėl esu jam dėkinga, kad tie eksperimentai pavyko“, – sakė ji.

Tačiau kuo toliau, tuo rečiau Aušra nori eksperimentuoti. „Būna, ateina noras ir tą šukuoseną pakeisti, ir kokią tatuiruotę pasidaryti, bet paskui vėl praeina, galvoju, ne, nereikia“, – sakė ji. Nepersidažyti šviesių plaukų ją įpareigoja ir vaidinimas ir kitame, seriale „Naisių vasara“, taip pat – darbas teatre, kur Aušra turi vaidinti blondinę.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Kartais galvoju, kad man pasisiekė, jog turiu tokią profesiją, kur dažnai galiu keisti įvaizdžius. Vieną dieną galiu būti saldi, barbiška, kitą – pankiška. Manau, kad tam tikra prasme tą norą pasikeisti, atsinaujinti išpildau darbe“, – sakė aktorė.

Aušra vertina natūralumą, tačiau kategoriškai „ne“ nesako ir dirbtiniam grožiui. Pasak jos, jei moteriai norisi – kodėl gi nepasigražinus, nesvarbu, artai būtų priauginti nagai, ar priklijuojamos blakstienos, prisegti plaukai.

„Stengiuosi nebūti kategoriška. Gal man ir pačiai kada ko nors prireiks, gal vieną dieną staiga pasidarys gražu tai, kas anksčiau nebuvo. Neturiu priaugintų nagų, man patinka natūralūs, bet kartais smagu nusilakuoti. Kai kalba pasisuka apie grožį – pateisinu visas priemones, visas moterų pastangas būti gražioms. Išskyrus tuos momentus, kai persistengiama, kai žmonės dėl plastinių operacijų tampa panašūs į gyvūnus“, – sakė ji.

„Jaučiuosi gerai tuomet, kai esu sau graži. Mes, moterys, puikiai žinom, kad kartais būna dienų, kai viskas netinka, kai atrodo, jog viskas blogai: oda suglebus, raukšlių per daug, papildomų kilogramų – per daug. Rodos, viskas blogai, tomis dienomis ne tik aš kenčiu, bet ir visi aplinkiniai. Tačiau reikia susitvarkyti taip, kad jaustumeis sau graži. O jei jau jauties graži, būsi ir laiminga, jei laiminga pati – laimingi ir kiti“, – kalbėjo Aušra.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šiandien dėl geros išvaizdos ji stengiasi ir sveikai maitintis, ir dažniau pajudėti. Nors būna dienų, kai tenka ir patinginiauti, ir kokį skanesnį kąsnį sukramtyti. „Vienu metu svėriau 65 kilogramus. Turint minty, kad kadaise svėriau 85 – man tai didelis pasiekimas. Nors dabar vėl pakilo iki 73 kilogramų. Aišku, žinau, kodėl- ir čipsų buvo, ir hamburgerių daugiau nei galima, viskas taip ir nusėda ant kūno“, – kalbėjo ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aušra Štukytė dėl vaidmens seriale tapo raudonplauke, Ineta Stasiulytė – parskrido iš Londono

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai