Aušra Štukytė: „Tekėti? Labai norėčiau, bet nėra kada...“

Aušra Štukytė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-06 12:49
Dabar aktorei Aušrai Štukytei (37) toks laikas, kad darbų – nors vežimu vežk. Penktą valandą ji jau ant kojų – veda radijo laidą, vėliau lekia į Naisius, kur filmuojasi populiariame TV seriale, o vakare dar lipa į sceną. „Štukyte, kam tau šito reikėjo?“ – kas rytą savęs klausia. Ir iškart paneigia, kad pinigai tikrai nėra tas motyvas, kuris verčia ją ką nors daryti.

„Jei man už darbą mokėtų gražiais daiktais – bateliais, drabužiais ir kosmetika, motyvacija būtų kur kas didesnė“, – juokiasi.

Kita vertus, per tą lėkimą, prisipažįsta, nėra kada net... ištekėti. Tiesa, noras tikrai nedingo, juo labiau kad jos gyvenimo vyras Dmitrijus Radinas neseniai antrą kartą pasipiršo.

„Vyko mūsų draugo gimtadienis, Dima kažko vis muistėsi, sukinėjosi ir nerimavo, o aš buvau ką tik po spektaklio – pavargusi moteris.

„Einam, einam, aš tau noriu kai ką pasakyti“, – tempė jis, o aš erzinausi: „Kur einam, leisk man ramiai pasėdėti, ko tu nori...“ Ir staiga jis ištraukė žiedelį: „Ar vis dar sutinki būti mano žmona?“ Vos neapsiverkiau: „Taip, žinoma, sutinku!..“ Buvo taip pat gražu ir jautru, kaip ir pirmą kartą.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai