Aušra Štukytė dėl vaidmens seriale tapo raudonplauke, Ineta Stasiulytė – parskrido iš Londono

Ineta Stasiulytė ir Aušra Štukytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-23 14:03
Antradienio popietę, skaičiuojant paskutines dienas iki naujo televizijos sezono pristatymo, Vilniuje vyko susitikimas su aktualijų serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ kūrybine komanda. Serialo herojai pakvietė žurnalistus į filmavimo aikštelę, kurioje vyko improvizuota spaudos konferencija.

Čia dalyvavo būrys garsių aktorių, tarp jų – Ineta Stasiulytė, Aušra Štukytė, Julius Žalakevičius, Aistis Mickevičius bei prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Prie jų prisijungė ir projekto naujokas Marius Jampolskis. Populiarus kino ir teatro aktorius nuo šiol taip pat taps „Apie mus ir Kazlauskus“ dalimi.

„Mes darome televizinį čiulpinuką. Bandome pasijuokti iš pačių savęs. Stengiamės būti aktualūs ir įdomūs“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kitą savaitę į TV3 ekranus grįžtantis serialas šiemet žiūrovus pasitiks atsinaujinęs. Į Lietuvą iš Londono seriale grįžo I.Stasiulytės herojė Diana, kurią Samas šmaikščiai pristatė kaip iš emigracijos grįžusią sekso vergę.

Pasak I.Stasiulytės, tokių merginų toli ieškoti nereikia, esa šis personažas veikiausiai taps artimas ne vienam žiūrinčiam serialą. „Tai yra apie mus visas, tai yra apie moteris. Jų kalbos, jų plepalai – visa tai yra aktualija“, – sakė ji.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Seriale kuklų, skaniai valgyti gaminti mokantį vaikiną Linelį įkūnys M.Jampolskis. „Jis – mano persekėtojas. Jis visur paskui mane sekioja ir visur manęs ieško“, – pasakojo ji. Tačiau tuose pačiuose namuose apsigyvenusiu vaikinu itin džiaugiasi uošvienę vaidinanti Larisa Kalpokaitė.

Atsinaujinus seriale bus Jolantą vaidinanti ir A.Štukytė. Kaip pati sakė, per vasarą ji spėjo ir pakeisti plaukų spalvą, ir atidaryti grožio saloną „Pas Jolantą“.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak serialo prodiuserio, šis „serialas yra skirtas pačiam intelektualiausiam žiūrovui, kuris yra skaitęs Šekspyrą“. „Kad žmogus įsijungęs teliką šypsotųsi – retas atvejis. Pasijuokti iš kasdienių dalykų, pasijuokti iš savęs mums sunkiai sekasi. Esame parūgusi tauta. Todėl norėtųsi, kad žiūrovas atsipalaiduotų ir pasijuoktų, atrastų save ir sakytų, va, taip pat mes su žmona nesusikalbam. Atrodo paprasta, tačiau juokas – aukščiausias pilotažas“, – kalbėjo S.Urbonavičius-Samas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai