Aušra Maldeikienė atvirai: „Neprarasti pusiausvyros man padeda psichoterapeutas“

Aušra Maldeikienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Seimo narė ekonomistė Aušra Maldeikienė įsitikinusi, kad apie daugelį problemų kalbėti būtina viešai.

LNK laidoje „Kitu kampu” šį antradienio vakarą 20.30 val. politikė bus kaip niekad atvira – neprarasti pusiausvyros jai padeda ne tik muzika, geros knygos, bet ir psichoterapeutas. Laidoje A. Maldeikienė pirmą kartą prabils ir apie ką tik įvykusias jos skyrybas.

Aušra Maldeikienė / LNK nuotr.

Jautraus pokalbio metu su laidos vedėja Indre Stonkuviene A. Maldeikienė pripažins – dabartinis darbas reikalauja itin daug stiprybės: šie metai politikoje jos gyvenime buvo bene sunkiausi. „Sunku ten. Daug apgaulės. Mane labai žeidžia žmonių aklumas ir kaip jie dar sugeba konformistiškai kitiems bučiuoti kojas”, – sunkiai žodžius rinks susigraudinusi ekonomistė.

Anot pašnekovės, didžiulis spaudimas ir pastovi kritika yra šio darbo kasdienybė. „Bet, nepaisant visko, aš renkuosi net skaityti komentarus. Iš jų, tarkime, sužinau, kad blogai rengiuosi, kad esu melžėja beprotė ir šiaip, kad viską netinkamai darau. Į tokius komentarus aš net atrašinėju, nes stengiuosi žmonėms paaiškinti, kas ir kaip. Tokie atsakymai man padeda suvokti ir suprasti, kas atrodo svarbu rinkėjams ir kaip jie mąsto”, – laidoje kalbės Seimo narė.

Paklausta, kaip stengiasi kovoti su tokiais išgyvenimais ir jausmais, A. Maldeikienė pateiks labai paprastą receptą: „Aš turiu psichoterapeutą, kuris mane moko susivokti. Tam, kad tu liktumei savimi, kad sugebėtumei išlaikyti tvirtą stuburą, tau reikia profesionalų pagalbos. Tam yra kunigai ir psichoterapeutai. Man nebaisu to garsiai sakyti”.

Aušra Maldeikienė / LNK nuotr.

Pasak politikės, lankymasis pas specialistus nėra pagalbos šauksmas, priešingai, tai – suvokta atsakomybė prieš visuomenę. „Žinau, kad reikia suvokti savo rėmus. Savo psichoterapeuto net esu paklaususi, ar aš kartais nesu beprotė, - nusijuokė A.Maldeikienė. Jis atsakė – duok Dieve visiems tokios pusiausvyros”.

Kodėl sėkminga ekonomistė nutarė nerti į politiką? Kaip politikos naujokė jaučiasi Seime? Kaip A. Maldeikienė kovoja su stresu? Visa tai laidoje „Kitu kampu” jau šį antradienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Skaitykite daugiau