Auskarai-žiedai ir auskarai-lankai vėl madingi

Auskarai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Jeigu neišmetėte prieš dvidešimt metų nešiotų auskarų-žiedų arba auskarų-lankų, pats metas juos susirasti. Šie papuošalai grįžo į madą ir ketina čia užsibūti – juos galima matyti tiek užsienio gatvėse, tiek šio šaltojo bei ateinančio šiltojo sezono kolekcijose.

Auskarų variacijų yra įvairių, tačiau populiariausi – didesni, storesni („Michael Kors“, „Cushnie et Ochs“), plokštesni („Zimmermann“) arba kitaip paturbinti: su papildomais žiedeliais, ryškesnės spalvos (pvz., šiemet itin populiarios raudonos, kaip „Fendi“, „Altuzarra“) arba su kokia nors prikabinta detale – burbuliuku, raide ar sparnu („Fenty x Puma“, „Nicholas K“).

„Fenty x Puma“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.

Netradicinis būdas – nešioti po vieną masyvų auskarą-lanką („Joseph“, „Nicholas K“).

„Nicholas K“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.

Taip pat dabar labai mėgstami gatvės madisčių ir žvaigždžių – auksinės spalvos auskarai-lankai („Michael Kors“, „Milly“ ir kt.). Populiariausias dydis – vidutinis.

„Milly“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.

Lengviau derinti didesnius (platesnius) auskarus, nes tokie tinka prie įvairių veido formų ir įvairaus plaukų ilgio. Mažesni – auskarai-žiedai – yra šiek tiek pretenzingesni. Pvz., jie netinka labai apvaliam veidui.

„Altuzarra“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.

O iš esmės tokie žiedai tinka prie daugelio garderobo elementų, įvairioms progoms (nuo pasivaikščiojimo paplūdimyje iki darbo ar vakarėlio), o jei jie – ne tikro aukso – yra dar ir nebrangūs.

Įkvėpimui – gatvės stiliaus ir garsių mados namų galerija.

Auskarai-žiedai (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau