Aurelijus Veryga atskleidė slaptą savo pomėgį: ar norėtų užvažiuoti politiniam oponentui?

Aurelijus Veryga / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-30 11:45
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga nevartoja alkoholio, stengiasi sveikai gyventi ir yra kovos menų entuziastas. Ministras turi baltą diržą, kuris pagal džiudžitsu sistemą yra aukščiausias mokinio meistriškumo lygis, aukščiau yra tik meistrai.

„Smūgiai yra maksimaliai skaudūs, stengiantis neutralizuoti priešininką. Anksčiau tekdavo grįžti mėlynu pilvu ir tas mėlynes ilgai gydytis. Kol išmoksti prisitaikyti, kol išmoksti smūgį priimti, viena iš technikų – nugalėti baimę, leisti tą smūgį gauti“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą per LNK kalbės A. Veryga.

Žurnalistų paklaustas, ar nenorėtų užvažiuoti kokiam savo politiniam oponentui, ministras teigia visuomet norintis gyventi taikiai: „Nenorėčiau kirsti nė vieno iš tikrųjų, aš linkėčiau, kad kaip ir bet kuriam sporte ar fiziniam aktyvume, kad mes galėtume susitikti draugiškai ant tatamio“.

Ministras laidoje pasakos, kad sportas jam padeda atsipalaiduoti. „Tą darau tiesiog dėl to, kad man savijauta patinka, aš jaučiuosi pailsėjęs, visiškai kita fizinė savijauta“, – kalbės A. Veryga.

„Aš žinau, kad Japonijoje yra populiarus būdas pasikabinti viršininko figūrą ir turėti galimybę ją padaužyti. Taip aš nedarau ir kriaušės dažniausiai nedaužau, nors turiu namie pasikabinęs“, – laidoje kalbės A. Veryga.

A. Veryga teigia, kad jam gyvenime dar neteko panaudoti kovos menų realiame gyvenime. „Ačiū Dievui, niekada neprireikė, tikiuosi, kad niekada ir neprireiks. Visi treneriai moko, konflikto reikia išvengti, jeigu tiktai yra įmanoma, jeigu įmanoma pabėgti, ypač nuo ginkluoto priešininko. Jeigu jau neįmanoma, tada, aišku, apsiginti, apginti artimą, bet man neteko praktikoje naudoti“, – kalbės A. Veryga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai