Aukštosios mados savaitė: tolyn nuo realybės ir atgal. II dalis

Aukštosios mados savaitė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 09:34
Aukštosios mados savaitę galima palyginti su Olimpinėmis žaidynėmis, kuriose susirenka talentingiausi. Skirtingai nei sezoninės mados savaitės, aukštosios kūrėjams tendencijos nėra ašis, apie kurią sukasi kolekcijos koncepcija.

„Valentino“

Blizgučiais ir karoliukais nusagstytos princesių suknelės – tikėtina ir pasikartojanti haute couture tema. Dizainerio Pierpaolo Piccioli „Valentino“ kolekcijoje – šeštojo ir septintojo dešimtmečio ekstravagantiškas teatrališkumas, nekutiūriniai, bet efektingi spalvų deriniai, kelnės ir daug plunksnų, kurios dominavo ne vienoje couture kolekcijoje šį sezoną.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Maison Margiela“

Deriniai, pritaikyti instagramui – taip trumpai galima apibūdinti konceptualią kolekciją, inspiruotą socialinės medijos, apjungiančią kasdienišką gatvės stilių – parkas, sportbačius su glamūrišku kutiūru. Tarsi su instagraminiu filtru modeliai, šviesą atspindintys holografiniai audiniai, dekonstruoti Margielos siluetai ir Galiano nėriniuoti apatiniai – ši kolekcija yra įspūdinga dviejų talentų sąjunga.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Jean Paul Gaultier“

Pierre'o Cardino estetikos inspiruota Jeano Paulio Gaultier kolekcija – pilna septintojo dešimtmečio optinių raštų, mini ir atpažįstamų mėgstamiausių dizainerio elementų – kostiumo, undinės silueto suknelių ir apie 1500 metrų kutų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Elie Saab“

Šampaninės, sidabrinės melsvos, rožinės ir juodos suknelės, siuvinėtos karoliukais, nusegiotos plunksnomis ir perrištos kaspinu – „Elie Saab“ vakarinių, trečiojo dešimtmečio inspiruotų suknelių kolekcija raudono kilimo renginiams.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Alexandre Vauthier“

Naktinių klubų, devintojo dešimtmečio inspiruota kolekcija per kraštus liejosi tiulio sluoksniais, auksine languota tafta, milžiniškų ir prigludusių proporcijų kontrastais. Nepaisant eksceso, dizainerio nuomone, romantiška ir seksuali anarchija – pagal visas (nerašytas) haute couture taisykles.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

www.lauralatour.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai