Aukštosios mados savaitė: prisiminkime įspūdingiausius dizainerių kūrinius

Paryžiaus aukštoji mada / Žmonės.lt montažas/"ViDA Press" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-29 19:20
Mados olimpo viršūnėje įsitaisę dizaineriai jau pristatė pasauliui savo aukštosios mados kolekcijas, skirtas 2017-ųjų pavasariui ir vasarai. Žvilgtelėkime, kokią stebuklinę pasaką dizaineriai pasekė šįkart.

Buvęs mados namų „Valentino“ duetas Maria Grazia Chiuri ir Pierpaolo Piccioli jau kuria atskirai, bet jų mąstymas – panašus. Abu dizaineriai atsidavė mitologijai.

Maria ant „Christian Dior“ podiumo užkėlė miškų nimfas ir fėjas, o Pierpaolo ant „Valentino“ podiumo – graikų mitologijos deives.

Tuo tarpu olandų duetas „Viktor & Rolf“ savo kolekcijoje nagrinėjo ekologijos temas. Kas gali būti ekologiško aukštojoje madoje? Pasirodo, viskas! Šiltajam sezonui skirtą kolekciją jiedu sukūrė perdirbę iš įvairiausių prekės ženklų vintažinių drabužių. Rezultatas buvo stulbinantis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Karlas Lagerfeldas mados namams „Chanel“ pastatė veidrodžių karalystę. Tik Širdžių Karalienės ir Češyro katino čia nebuvo. Užtat nuo žėrinčių kostiumų, tiuliu ir plunksnomis dekoruotų suknelių net raibsta akys.

Finalinę „Chanel“ suknelę pristatė Johnny Deppo ir Vanessos Paradis dukra Lily-Rose Depp. Manekenė pristatė rožinę vestuvinę suknelę, pribloškiančią klosčių kiekiu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ant libaniečių dizainerio Elie Saabo kūrinių nugulė Egipto vaizdai: dykumos, palmės ir Nilo upėje plaukiojantys laivai.

Žemiau parodytą suknelę dešimties žmonių komanda dekoravo 140 valandų. Jiems reikėjo prisiūti 5 tūkst. blizgučių ir 1 tūkst. kristalų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vis dėlto didžiausią triukšmą tarp mados entuziastų sukėlė mados namai „Maison Margiela“. Jų dizaineris Johnas Galliano pavergė daugelio širdis, pristatydamas ant podiumo šviesų paltą-suknelę, ant kurio tiulio sluoksniais buvo suformuotas moters portretas.

Nepamirškime kitų „Maison Margiela“ šedevrų. Juos, ir kitų mados namų įspūdingiausius kūrinius, rasite Žmonės.lt nuotraukų galerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai