„Auksinių svogūnų“ scenoje atsiskleidė raganiška Ingos Valinskienės prigimtis

Inga Valinskienė su monikėmis iš projekto „Lietuvos balsas“ / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-01 20:40
Balandžio 1-ąją dieną nuotaikinga politikų ir kitų žinomų visuomenės veikėjų nuodėmes skaičiuojanti apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai“ vienoje scenoje subūrė garsiausius šalies atlikėjus. Nuolat scenoje pasitempusi, gražiomis suknelėmis pasipuošusi Inga Valinskienė šį kartą pasirodė kiek neįprastame amplua.

„Galiu ranką prie širdies pridėjęs pasakyti, kad viena iš jų yra tikrų tikriausia ragana“, – prieš pasirodymą sakė renginio vedėjas Arūnas Valinskas.

„Auksinių svogūnų“ nominacijų laimėtojų sąrašą galite rasti čia.

Scenoje atlikėja pasirodė su savo mokinėmis iš televizijos projekto „Lietuvos balsas“. Ingai scenoje talkino Indrė Launikonytė ir Jekaterina Pranevič. Žmonės.lt primena, kad projekte triumfavo I.Valinskienės ir A.Valinsko mokinys – Paulius Bagdanavičius.

Trys moterys atliko dainą apie raganas apsitempusios auksiniais triko, pasipuošusios raganų pamėgtomis skrybėlėmis ir juodais perukais. Inga, Indrė ir Jakaterina brazdino gitaromis, o jų pasirodymas sulaukė audringų ovacijų.

Trijulei nulipant nuo scenos A.Valinskas ir vėl nepraleido galimybės pajuokauti: „Na, gal dainuoti ji nelabai moka, bet ragaunauti tai tikrai.“

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai