„Auksinių svogūnų“ organizatoriai rengia padėkos raštą Kęstučiui Pūkui

Kęstutis Pūkas su žmona Lina / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-15 13:28
„Kiekvienais metais dėkojame politikams, kad jie veikia ir „priveikia“ tiek, jog medžiagos „Auksinių svogūnų“ ceremonijai turime daugiau nei pakankamai. Tačiau tai, ką padarė vos prieš keletą mėnesių Seimo nariu išrinktas Kęstutis Pūkas – verta atskiro paminėjimo. Kaip tik šiuo metu rengiame ir auksu antspauduojame jam asmeninį padėkos raštą visos kūrybinės grupės vardu“, − sako tradicinės humoro šventės prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Seksualiniu priekabiavimu kaltinamą K. Pūką, kuris iki šiol išsisukinėja nuo aštrių klausimų ir neprisipažįsta siūlęs kandidatėms į jo padėjėjas drauge pasivolioti lovoje, „Auksiniai svogūnai“ privers papasakoti visą tiesą. Pagaliau Lietuva pamatys tikrąjį garsaus magnato veidą ir sužinos, kaip viskas vyko – kas, kam ir ką siūlė ir kodėl nelaimingas parlamentaras iki šiol taip ir pluša vienas, be padėjėjos.

Šventei, kuri vyks jau devynioliktąjį kartą, ruošiasi gausus būrys žinomų scenos dainininkų, aktorių, šokėjų. „Džiaugiuosi, kad kurti muzikinius pasirodymus apdovanojimams sutiko mano partnerė teatro scenoje – režisierė Lina Rastokaitė. Jos kūrybinis potencialas, humoro jausmas tiesiog neišmatuojamas, tad aš dar labiau pradėjau laukti ceremonijos “, − teigia A. Valinskas.

Daugiau nei milijoną žiūrovų prie ekranų kaskart pritraukiantys „Auksiniai svogūnai“ – jau balandžio 1-ąją per TV3 televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai