„Auksinių svogūnų“ choreografui Pauliui Šinkūnui prireikė medikų pagalbos

Paulius Šinkūnas „Auksinių svogūnų 2018“ repeticijoje / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-29 09:45
Daugelio žinomų projektų užnugaryje tvirtai stovintis ir paprastai jėgų nestokojantis choreografas Paulius Šinkūnas šįkart jų netikėtai pritrūko – kultinių Lietuvos humoro apdovanojimų „Auksiniai svogūnai“ išvakarėse jis atsidūrė medikų prieglobstyje.

„Turėjau suvartoti didelį kiekį vitaminų ir šalutinį poveikį turinčių priešvirusinių vaistų, nes prieš jubiliejinius „svogūnus“ tiesiog neturėjau teisės susirgti“, – sakė pašnekovas.

Jis pasijuto blogai antradienį ryte ir nusprendė nerizikuoti savo sveikata.

„Mano draugė keturias dienas kovoja su virusu. Nors turiu stiprų imunitetą, žvėriškas darbų tempas jį susilpnino“, – pasakojo P. Šinkūnas.

Šiuo metu choreografas darbuojasi trijuose muzikiniuose projektuose ir ruošė 14 šokių pasirodymų „Auksiniams svogūnams“. Pusantro šimto šokėjų – būtent tokią komandą jis pasitelkė pastarajam renginiui.

„Be manęs niekas gerai nežinotų, kaip kas turi vykti. Žinoma, išsiaiškintų, bet ne per tokį trumpą laiką – mažiau nei parą. Tai tapo pagrindine priežastimi, dėl kurios nusprendžiau sustiprinti savo sveikatą lašelinės pagalba“, – kalbėjo P. Šinkūnas.

Pusvalandį po to, kai išgėrė ir priešvirusines tabletes, jis luktelėjo gydymo įstaigoje, ar neprasidės nepageidaujamas šalutinis poveikis. Jis vargina tik apie 2 proc. vartojančiųjų preparatą, bet choreografas nenorėjo rizikuoti, todėl buvo stebimas medikų.

„Renginio dieną šokėjai repetavo aštuonias valandas. Nors ne pilna jėga, bet krūvio pakako. Jie teturėjo valandą vakarienei, poilsiui, apsirengti kostiumus ir užsukti į grimo kambarį“, – sakė P. Šinkūnas.

Dėl įtampos ir gausybės projektų medikų pagalbos jam prireikė ketvirtą kartą. Tačiau choreografas nesiskundžia, o darbų kiekiu džiaugiasi.

Pastaraisiais metais jis daugiau dirba su televizijos projektais, todėl po septynių mėnesių aktyvios kasdienybės vėliau prasideda gerokai ramesnis laikotarpis, kuomet užsiėmimo būna maždaug kartą per dvi savaites.

„Gegužės 18 dieną prasidės mano atostogos. Jau žinau, kad iškart keliausiu į Norvegiją žvejoti“, – sakė P. Šinkūnas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Choreografas savo karjerą televizijoje pradėjo nuo „Lietuvos talentų“. Dalyvavo projekte „Tu gali šokti“. Tada vaikinas taip stengėsi, kad dėl įtempto grafiko ir treniruočių jam pirmą kartą rimtai sušlubavo sveikata. Paulius patyrė psichologinį bei fizinį išsekimą ir jau niekada nebeužkopė į projekto Olimpą. Tačiau jį pastebėjo televizijos prodiuseriai ir pakvietė prisidėti prie komandos, rūpintis žinomų žmonių pasirodymais ir statyti jiems choreografiją. Nuo to laiko Paulius dirbo visur: „X Faktoriuje“, nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, „Auksiniuose svogūnuose“, teatre. Būtent jis yra tas, kuris stovi už daugelio sėkmingų garsių žmonių pasirodymų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai