„Auksinių svogūnų 2018“ raudonas kilimas

„Auksiniai svogūnai“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-28 19:20
Kauno „Žalgirio“ arenoje trečiadienio vakarą skambėjo juokas ir netrūko nuotaikingų pašnekesių apie įspūdingiausius patirtus nuotykius bei apgaules. Tokią atmosferą svečių, tarp kurių buvo ir dešimtys žinomų žmonių, sukūrė vakaro kaltininkai – ryškiausių Lietuvos humoro apdovanojimų „Auksiniai svogūnai“ organizatoriai.

Šįvakar nufilmuotus apdovanojimus televizijos žiūrovai išvys balandžio 1–ąją.

„Ar balandžio 1–ąją meluoju? Žinoma! Ir automobilio ratus man draugai tą dieną buvo iškviesti pakeisti, ir į šiukšliadėžę išmestos piniginės yra ieškoję... Žinoma, juokai būna nepikti ir visuomet prisipažįsti sugudravęs“, – sakė renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, prisipažinusi, jog gauti „Auksinio svogūno“ ji tikrai nenorėtų.

Šventėje dalyvavo ir politikas Vytautas Šustauskas, savo sąskaitoje turintis net penkis apdovanojimu. „Daugiau jau nenorėčiau. Užteks. Geriau žiūrint apdovanojimus pačiam pasijuokti“, – sakė V. Šustauskas.

Ne vieną „Auksinį svogūną“ savo namuose saugo ir verslininkė Kristina Brazauskienė. Pirmąjį ji pelnė po slaptų romantiškų atostogų Egipte su šviesaus atminimo Algirdu Brazausku. „Manęs humoristiniai apdovanojimai neįžeidžia. Smagu juos gauti“, – patikino moteris.

Vieną „Auksinį svogūną“ asmeninėje sąskaitoje turi atlikėjas, dainininkas Antanas Nedzinkas. „Sveika iš savęs pasijuokti“, – sakė jis, pridurdamas, kad balandžio 1–osios madų nekaltai meluoti aplinkiniams nesilaiko.

„Svogūną gauti būtų smagu už kokį nuotaikingą, šmaikštų poelgį ar posakį. Kodėl ne?“ – sakė TV „gelbėtoja“ Gerda Žemaitė.

Svogūnų nėra gavę, bet juos kitems yra teikę veslo konsultantas Žilvinas Grigaitis ir dainininkė Donalda Meiželytė. Jie patikino, jog tai – šmaikštus ir nuotaikingas visuomenėje pagarsėjusių poelgių įvertinimas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„O aš vieną turiu. Ir užteks. Stengiuosi nebeprisidirbti“, – sakė buvęs Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius.

Kovo 28-ąją „Žalgirio“ arenoje vyko jubiliejinė, jau 20-oji, iškilminga apdovanojimų ceremonija. Arenos žiūrovai pirmieji sužinojo, kurie ryškiausi politikai ir visuomenės veikėjai buvo įvertinti „Auksinių svogūnų“ statulėle, pamatė išskirtinius ir bene labiausiai laukiamus, specialiai šiam renginiui kuriamus muzikinius numerius, atspindinčius svarbiausius metų įvykius.

„Kiekvienais metais vienas laukiamiausių šventės akcentų būna statulėlė, kurią pelno nominacijų laimėtojai. Jų buvo stiklinių, šokoladinių, iš prabangių kailių ir odos, „Oskaro“ statulėlių klonų, o šiemet, kaip ir dera jubiliejui, gaminame išskirtinai didelius Svogūnus. Nesu tikras, ar visiems ši auksinė našta bus pakeliama“, – šypsojosi ceremonijos idėjos autorius, prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Šventiniuose „Auksiniuose svogūnuose 2018“ žiūrovai išvdo ryškiausius ir daugiausia publikos simpatijų pelniusius muzikinius pasirodymus per visą renginio istoriją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai