„Auksinių gaublių“ svečių stilius: Lady Gaga tokią suknelę pasirinko ne veltui

Lucy Liu, Lady Gaga, Nicole Kidman, Penelope Cruz/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

76-ąjį kartą vykusi „Auksinių gaublių“ ceremonija šį kartą buvo kupina netikėtumų. Beverli Hilse paliesta lyčių lygybės tema, per visą apdovanojimų transliaciją nei karto nepaminėtas JAV prezidento Donaldo Trumpo vardas, o geriausio draminio filmo kategorijoje nugalėjo prieštaringų nuomonių sulaukęs filmas. Žinoma, pro akis nepraslydo ir svečių stilius. Vieni – pagirti už nepriekaištingą skonį, kitiems kliuvo aštrios kritikos strėlės.

Iki vakar vakaro pagrindiniais „Auksinių gaublių“ varžovais buvo laikyti du filmai – Bradley Cooperio režisuota drama „Taip gimė žvaigždė“, kurioje pagrindinis vaidmuo atiteko Lady Gagai, ir filmas, pasakojantis grupės „Queen“ istoriją, „Bohemijos Rapsodija“ su aktoriumi Rami Maleku priešaky. Pastaroji kino juosta susižėrė daugiau apdovanojimų, nors kritikų ir žiūrovų tarpe gerokai aukštesnį įvertinimą buvo pelnęs darbas „Taip gimė žvaigždė“.

B. Cooperio filmui ir jo pagrindiniams veikėjams buvo prognozuojamos pergalės net keliose kategorijose, tačiau juosta „Taip gimė žvaigždė“ gavo vieną statulėlę už geriausią muzikinį filmo kūrinį „Shallow“. Muziką ir žodžius šiai dainai parašė B. Cooperis su Lady Gaga.


„Auksinių gaublių“ raudonas kilimas/Vida Press nuotr.

Tuo tarpu dviprasmiškai vertinta biografinė juosta apie roko grupę „Queen“ „Bohemijos Rapsodija“ – susišlavė kelis apdovanojimus svarbiose kategorijose. Filmas pelnė statulėles už „Geriausią draminį filmą“ ir „Geriausio aktoriaus pasirodymą“ (Rami Malekas).

Nepaisant ceremonijos akibrokštų, Lady Gagai teko ir vienas malonus įvertinimas nesusiję su kinu. Ji pateko į stilingiausiai pasipuošusių damų sąrašus.

„Valentino“ mados namų sukurta pūsta, levandų spalvos suknelė nepaliko abejingų.

Lady Gaga savo įvaizdžiu atkartojo vieną iš ankstesniame filmo „Taip gimė žvaigždė“ filmo pastatyme buvusių kino legendų Judy Garland.

Prie savo suknelės dainininkė derino „Tiffany & Co“ papuošalą.

Į geriausiai apsirengusių sąrašus pateko ir aktorė Nicole Kidman, pasirinkusi „Michael Kors“ blizgų drabužį, pabrėžiantį jos kūno linijas ir, žinoma, ispanų deivė Penelope Cruz, šiais metais ant raudono kilimo žavėjusi „Ralph & Russo“ mados namų suknele.

O štai aktorė Lucy Liu su modeliu Heidi Klum bei Anne Hathaway – sukritikuotos dėl šių metų savo drabužių pasirinkimo. 

Apdovanojimų „Auksiniai gaubliai“ svečių stilius (49 nuotr.)
+43
„Auksinių gaublių“ apdovanojimai 2019-ieji (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau