„Auksinių gaublių“ raudonąjį kilimą puošė būrys nėščių aktorių

Drew Barrymore, Olivia Wilde, Kerry Washington ir Elsa Pataky / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Sekmadienį Los Andžele vykusioje „Auksinių gaublių“ ceremonijoje dalyvavo neįprastai daug nėščių aktorių – raudonojo kilimo pažibomis tapo švytinčios Drew Barrymore, Olivia Wilde, Kerry Washington ir Elsa Pataky.

Smaragdo žalumo „Gucci“ suknelę „Auksinių gaublių“ apdovanojimų vakarui pasirinkusi Olivia Wilde subtiliai išryškino savo pilvuką – ji vienintelė iš to vakaro nėščiųjų pasirinko prigludusią ir pilvą išryškinančią suknelę. Su Jasonu Sudeikiu susižadėjusi aktorė atskleidė, kad jos numatyta gimdymo diena yra gegužės 4-oji, kurios ji laukia su nekantrumu – mama ji taps pirmą kartą.

Jaučiuosi, kad šį vakarą esu su pačiu geriausiu palydovu, – meiliai rodydama į savo pilvuką sakė Kerry Washington.

Taip pat pirmą kartą mama besiruošianti tapti serialo „Skandalas“ žvaigždė Kerry Washington apdovanojimams pasirinko baltą „Balenciaga“ suknelę. Į apdovanojimus viena atvykusi aktorė juokavo, kad iš tiesų ji turi patį geriausią palydovą. „Jaučiuosi, kad šį vakarą esu su pačiu geriausiu palydovu, štai šiuo žaviu aksesuaru“, – meiliai rodydama į savo pilvuką sakė Kerry Washington.

Drew Barrymore ir Elsa Pataky laukimo nuotaikomis gyvena jau antrą kartą – abi jau yra mamos. Drew Barrymore augina pusantrų metukų dukrelę Olive, o Elsa Pataky – beveik dvejų metų dukrelę Indią. Sutuoktinio Willo Kopelmano lydima Drew Barrymore ceremonijai pasirinko laisvą romantišką „Monique Lhuillier“ suknelę, o savo vyrą Chrisą Hemsworthą į ceremoniją atlydėjusi Elsa Pataky vilkėjo elegantiška juoda „Paule Ka“ suknele.

Ant „Auksinių gaublių“ raudonojo kilimo – kaip niekada daug nėščių aktorių (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau