Auksinis Lietuvos jaunimas linksminosi Vilniuje po atviru dangumi

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Auksinis Lietuvos jaunimas – turtingų verslininkų ir garsių žmonių atžalos – trečiadienio vakarą drauge linksminosi Vilniaus naktinio klubo „Pabo Latino“ kiemelyje.

Nuotaikingo vakarėlio, surengto žurnalo „Panelė“ 20-ojo gimtadienio proga, nepraleido šie žinomų ir turtingų žmonių vaikai: Laura Blažytė-Uspaskich, Karolina Meschino, Marija Vėberytė, Mona Vinklerytė, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir kiti. 

20-ojo „Panelės“ gimtadienio šventės nepraleido būrys garsenybių (79 nuotr.)
+73

Vakarėlio dalyviai portalui Žmonės.lt neslėpė laiką leidę tiesiog puikiai. Antai didžėjus Justinas Pikelis-Justin Beat renginyje pasirodė su sfinkso veislės katinu ir sulaukė itin daug dėmesio.

„Jo vardas Harlis, ofise auginame jį jau pora mėnesių. Jei toliau bus toks geras, po kelerių metų perleisime jam dalį akcijų“, – juokavo Justin Beat. Vakarėlio metu jis sunkiai atsigynė norinčių pabendrauti ar bent paglostyti jo augintinį. 

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu Karolina Meschino Žmonės.lt tikino pastaruoju metu pasilinksminti išeinanti visai nedažnai.

„Dabar esu dvyliktokė, todėl man svarbiausia – mokslai. Mokausi amerikiečių mokykloje, kitais metais ruošiuosi studijuoti Italijoje. Šiuo metu mane sunku kur nors išsitempti“, – juokėsi ji. Mergina atviravo, kad garsi pavardė jai – labiau trikdis nei privalumas. „Noriu pasiekti kažką pati, o ne tiesiog būti žinoma dėl savo tėvo pasiekimo“, – sakė ji.

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vakarėlyje pasirodė ir Laura Blažytė-Uspaskich. Mergina tikino, kad vakarėliuose taip pat rodosi ne per dažnai. „Esu labai ramaus būdo. Kai kurie, sužinoję, kas yra mano tėvas, net stebisi“, – Žmonės.lt sakė ji. Savo laisvalaikį ji dažniau leidžia ne naktiniuose klubuose, bet šokdama salsą. „Tai – mano hobis“, – kalbėjo Viktoro Uspaskicho ir Jolantos Blažytės dukra. 

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu dainininkės Viktorijos Mauručaitės dukra Gabrielė Grygolaitytė-Vasha neslėpė vakarėlyje apsilankiusi ne be reikalo – šiuo metu ji aktyviai siekia dainininkės karjeros ir neabejoja, kad jos laukia puiki ateitis. „Noriu būti dainininke. Mama man labai padeda – palaiko, pataria, paremia“, – kalbėjo kadaise populiarios atlikėjos dukra. 

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į renginį atvyko Renata Mikailionytė su dukra Marija Vėberyte, Meda Jonaitytė, taip pat Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus, grupės „ŠarkA“ narės Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė, Aistis Mickevičius, Indrė Burlinskaitė, Gabrielė Martirosianaitė, Kristina Ivanova, internete išgarsėjusi Monika Šalčiūtė ir daugelis kitų. 

Žurnalo gimtadienio proga svečiai klausėsi muzikantų dainų: jiems koncertavo „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas, Urtė Šilagalytė, Katažina Nemycko ir kiti. 

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau