„Auksinio balso“ scenoje – sveikinimai tą pačią dieną gimusiems Andriui Rožickui ir Zitai Kelmickaitei

Andrius Rožickas ir Zita Kelmickaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Televizijos eteryje laidų vedėjas Andrius Rožickas ir nuolat skirtingų vertinimo komisijų narių gretas papildanti Zita Kelmickaitė nesivaržydami demonstruoja abipuses simpatijas. Tiesa, jas abu reiškia neįprastu būdu – vienas kitam adresuodami kandžius pasisakymus ir įžūlias frazes. Ketvirtadienio vakarą susitikę LRT projekto „Auksinis balsas“ filmavimo aikštelėje A.Rožickas ir Z.Kelmickaitė maloniai nustebo sužinoję, kad abu yra gimę tą pačią dieną – spalio 19-ąją. Pasveikinti projekto veidų iš anksto suskubo visa „Auksinio balso“ kūrybinė grupė.

Šeštadienį A.Rožickui sueis 43-eji, Z.Kelmickaitei – 62-eji metai. Išgirdusi, kad su A.Rožicku gimė tą pačią dieną. Z.Kelmickaitė aiktelėjo iš nuostabos: „Negali būti!” Tuo tarpu A.Rožickas juokavo, kad šitaip kolegė reaguoja kasmet, tik per metus pamiršta šią žinią.

„Zita, pernai mes net buvome susitikę. Jūs nieko nepamenat, nes buvome komoje – juk gimtadienis“, – juokavo A.Rožickas. 

Kūrybinė „Auksinio balso“ grupė abu kolegas pasveikino iš lubų pažėrę margus konfeti. Kartu su A.Rožicku projektą vedanti Beata Tiškevič kolegai įteikė gėlių puokštę. „Gavote gėlių ir džiaukitės. Stovėkite dabar išsišiepęs“, – juokėsi ji ir apdovanojo vyrą bučiniu. 

Beata Tiškevič ir Andrius Rožickas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Z.Kelmickaitė taip pat neliko be puokštės – ją projekto komisijos vardu įteikė dirigentas Vytautas Lukošius. Moteris gerbėjų taip pat buvo apdovanota pyragu – juo vaišinosi, o ir kitus vaišino filmavimo užkulisiuose. Pasirūpino, kad ir A.Rožickas neliktų neparagavęs – saldėsio paliko ir jam. 

„Jūs, kaip tautos ragana, atsineškit šluotą ir prašluokit“, – rodydamas į salėje pabirusius konfeti Z.Kelmickaitei sakė A.Rožickas, vėlei nepagailėdamas kandžių žodžių. Tik šįkart Z.Kelmickaitė nutarė į šmaikščius apsižodžiavimus nesivelti – nuo jos veido visą vakarą nedingo šventinė šypsena.

Ketvirtadienio vakarą „Auksinio balso“ scenoje projekto dalyviai atliko šokių ir populiariosios muzikos stiliaus kūrinius – studijoje aidėjo naujausių hitų melodijos, taip pat senesnių šlagerių akordai.

„Auksiniame balse“ – dalyvių duoklė populiariajai ir šokių muzikai (62 nuotr.)
+56
Skaitykite daugiau